Solniczka słoń - Cookut
Dlaczego Hurom
Cicha i prosta w czyszczeniu
Cichy silnik pozwala na rozpoczęcie poranka bez wywoływania zamieszania, a czyszczenie zajmuje tylko kilka minut.
Bezpieczne wyciskanie soku
Wyciskarki do soków Hurom są w 100% wolne od BPA i nie posiadają ostrzy ani ostrych części, dzięki czemu są bezpieczne dla całej Twojej rodziny.
Pyszny, nieprzetworzony sok
Wolnoobrotowe wyciskanie soku pozwala na uzyskanie większej ilości soku, który zachowuje swój smak i wartości odżywcze nawet do 72 godzin.
Więcej składników odżywczych, minimalne utlenianie
Naturalny ruch wałka ślimakowego minimalizuje degradację cennych składników odżywczych, zapewniając zachowanie naturalnego smaku i wartości odżywczych soku.
Pierwsza na świecie
Pierwsza na świecie wolnoobrotowa wyciskarka do soków została opracowana i opatentowana przez firmę Hurom ("Vertical Cold Press Juicers")
Solniczka ZOOS02 – Cookut – to nowoczesny i praktyczny przybornik do przypraw Cookut w szarym kolorze. Polecany ma przezabawny kształt przypominający uszy słonia. Może być świetnym elementem dekoracyjnym nakryć, ale głównie przeznaczona jest do soli lub pieprzu. Z pewnością śmiesznie wyglądająca solniczka lub pieprzniczka Cookut wywoła zaskoczenie i zaciekawienie rodziny i przyjaciół. Wprawi w wesoły nastrój podczas posiłku. Na stole będzie wyróżniającym się akcesorium, dlatego z łatwością uda się odszukać wśród innych naczyń.
Sympatyczna Solniczka ZOOS02 – Cookut pochodzi z kolorowej kolekcji ZOO, należącej do francuskiej serii akcesoriów do kuchni i jadalni. Została wykonana z bezpiecznego tworzywa sztucznego, wolnego od BPA. Fascynujący przybornik do przypraw Cookut odmieni charakter istniejącej zastawy stołowej, pozwoli wprowadzić zabawny i osobliwy element. Marka gwarantuje niepowtarzalność, wysoką jakość i satysfakcję użytkowników z nabywanego wyrobu. Nietuzinkowym designem solniczka lub pieprzniczka Cookut zdobędzie uznanie wielu osób ceniących nowatorskie i perfekcyjne artykuły kuchenne.
Materiał: Plastik BPA Free