Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom One Stop H-AI

( ilość produktów: 5 )

Przełomowa, innowacyjna wyciskarka wolnoobrotowa do soków Hurom One Stop H-AI to urządzenie wyznaczające trendy w dziedzinie wolnoobrotowego wyciskania soków. Technologia One Stop to kompletnie nowe i świeże podejście do tematu. Zasada działania najnowszej wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop H-AI bazuje na prostocie i łatwości przygotowania soku. Wystarczy napełnić zasobnik (przez otwór wsadowy o średnicy 12 cm) owocami czy też warzywami, włączyć wyciskarkę i oczekiwać na świeży sok. W tym czasie możemy rozkoszować się luksusem robienia czegoś innego, a Hurom One Stop przygotuje nasz ulubiony sok.


Oszczędzaj czas z Hurom H-AI One Stop


Jakość wykonania i design wyciskarki pozostawia konkurencję daleko w tyle, a zastosowane rozwiązania pozwalają na uzyskanie soku o najwyższej jakości. Wydajność wyciskania soku wyciskarki wolnoobrotowej Hurom One Stop, tak jak i w przypadku poprzednich modeli Alpha Plus to najwyższy poziom światowy. Wyciskarka do warzyw i owoców to wielofunkcyjne narzędzie, które pomoże nam utrzymać zdrową pełną witamin dietę!
Nie ma sensu stawiać na półśrodki, gdy najwyższej klasy wyciskarka Hurom One Stop H-AI jest na wyciągnięcie ręki! Jest to urządzenie, którego zakres funkcji oraz efektywność pracy z pewnością zachwycą każdego klienta, a doskonałe parametry techniczne i szereg usprawnień pozwolą na komfortowe korzystanie z niej, bez utraty na funkcjonalności. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się ze specyfikacją wyciskarek Hurom H-AI. Jakość i zaskakująco przystępna cena – na nas można polegać!

 

Price
-
Predominant colour
pixel