Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Autoryzowany serwis Hurom

Kontakt z serwisem Hurom Polska

Telefon: +48 503 895 350

E-mal: serwis@hurom.pl

Godziny pracy: od poniedziałku do piątku 08:00 - 16:00

W trakcie rozmowy telefonicznej z naszym Biurem Obsługi Klienta możesz dowiedzieć się czy Twoje urządzenie dotarło do serwisu, na jakim etapie jest naprawa oraz otrzymasz proste porady serwisowe. Nasi konsultanci nie przeprowadzają telefonicznej diagnozy i nie szacują kosztów naprawy. Takie informacje udzielane są po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego i przesłaniu urządzenia do serwisu.

Formularz zgłoszenia serwisowego na hurompolska.pl

Zakup części zamiennych do wyciskarek

Nie sprzedajemy części zamiennych i eksploatacyjnych przez telefon. Jeśli chcesz zakupić części zamienne przejdź na stronę sklepu z częściami zapasowymi, klikając w poniższy przycisk. Jeśli na wskazanej stronie nie ma odpowiednich części należy wypełnić formularz zgłoszeniowy (przycisk powyżej) i przesłać urządzenie do serwisu.

Sklep - części eksploatacyjne i zapasowe

Skorzystaj z gwarancji Door-to-door

Gwarancją door-to-door objęte są wyłącznie wyciskarki marki Hurom, które pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji, tj. Zostały zakupione u Autoryzowanego Sprzedawcy.

Standardowy okres gwarancji na wyciskarki Hurom to 10 lat na silnik oraz 2 lata na części. Jeżeli zarejestrowałeś swój produkt w ciągu 30 dni od daty zakupu, okres gwarancji na części wynosi 10 lat*.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel