Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H320N

( ilość produktów: 4 )

Dzięki wyciskarce Hurom H320N wyciśniesz wysokiej jakości klarowny sok ze świeżych owoców i warzyw. Wyciskarka umożliwia wyciskanie całych warzyw i owoców, dzięki czemu oszczędzi Ci dużo cennego czasu. Automatyczne podawanie produktów do komory wyciskającej praktycznie wyręcza Cię z pracy. Przy pomocy H320N zrobisz też gęste koktajle, a nawet mleko orzechowe. Urządzenia z tej serii nie tylko są bardzo funkcjonalne, ale także świetnie wyglądają na blacie kuchennym. Sprawdź naszą ofertę!

Hurom H320N godny następca HUROM H-AI One Stop

Hurom H320N to wyjątkowe wyciskarki wolnoobrotowe, które posiadają tradycyjne sita oraz wałek o spiralnej strukturze, zapewniający wydajne wyciskanie owoców i warzyw. Dzięki zastosowaniu tego sprawdzonego rozwiązania otrzymany sok jest jeszcze bardziej klarowny. Wyciskarki Hurom H320N działają z prędkością 43 obroty na minutę, co znacząco zmniejsza utlenienie i zapobiega utracie cennych mikroelementów. Co równie ważne powstała w wyniku wyciskania soku pulpa jest bardzo sucha, a więc wszystkie składniki wyciskane są do ostatniej kropli. Przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H320N przygotujesz napój z twardych, miękkich oraz włóknistych owoców i warzyw. Zrobić w niej można także mleko roślinne oraz gęste i pożywne koktajle.

Sprawdź także dostępne w naszej ofercie blendery i wyciskarki do cytrusów.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H320N - innowacyjna budowa

Wyciskarki do owoców Hurom H320N automatycznie podają i wyciskają sok ze wszystkich składników, które umieszczone zostaną w komorze wsadowej. Dzięki jej dużemu rozmiarowi, który wynosi aż 13,6 cm, możliwe jest wyciskanie produktów w całości. Jedyne, co musisz zrobić, to otworzyć pokrywę urządzenia i umieścić w niej ulubioną kombinację warzyw i owoców. Tylko tyle!

Hurom H320N to urządzenia bezawaryjne i ciche, które wyposażono w bezszczotkowy silnik indukcyjny o mocy 200 W. Dzięki temu charakteryzuje się dużym momentem obrotowym. Wyciskarki do soku Hurom H320N gwarantują także bezpieczeństwo użytkowania. Podniesiona do góry pokrywa automatycznie wstrzymuje pracę, umożliwiając swobodne i bezpieczne umieszczanie kolejnych produktów w komorze wsadowej. To bardzo praktyczny system, podczas przygotowywania większej ilości soku.

Ze względu na swoją pionową budowę wyciskarki do warzyw Hurom H320N nie zabierają wiele miejsca na blacie kuchennym. To doskonałe rozwiązanie do niewielkich kuchni, w których ma znaczenie każdy centymetr.

Postaw na wyciskarki Hurom H320N

Oferowane przez nas wyciskarki do owoców Hurom H320N powstały z tworzyw, takich jak ULTEM, Tritan oraz stal nierdzewna. Dzięki temu są twarde, nietoksyczne i mniej podatne na zarazki. Marka Hurom wybiera więc materiały bezpieczne dla Twojego zdrowia.

Wyciskarki do warzyw i owoców Hurom H320N występują w wielu wersjach kolorystycznych. Dzięki temu z łatwością wybierzesz model pasujący do Twojego wnętrza.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

 

pixel