Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Pojemniki na sok

( ilość produktów: 9 )

Zdajemy sobie sprawę z tego, że nie zawsze jest czas na przygotowanie świeżego napoju – z tego powodu przygotowaliśmy ekologiczne pojemniki na sok. Nasza oferta obejmuje produkty wykonane ze szkła i tworzywa wolnego od szkodliwych substancji, takich jak BPA, dioksyny czy melamina. Priorytetem, który przyświecał nam, gdy przygotowywaliśmy akcesoria do wyciskarek, była ekologia i zdrowie. Z tego powodu oferowane przez nas pojemniki na soki z wyciskarki pomagają dłużej zachować ich świeżość i chronią przed utratą zapachu i cennych witamin.

Butelki na soki wyciskane

W naszym asortymencie oferujemy pojemniki na sok o różnych rozmiarach i ciekawym designie. Umożliwiają one przechowywanie pojedynczych porcji soku albo większego zapasu dla całej rodziny. Dostępne są również takie pojemniki na soki z wyciskarki, które można zabrać ze sobą do pracy albo szkoły. Zapobiegają przypadkowemu wylaniu napoju, bo mają wygodny uchwyt. Dzięki rurce można pić również w trakcie jazdy samochodem, na przykład podczas postoju na światłach lub w korku.

Osobom, które chcą przechowywać sok przez dłuższy czas proponujemy pojemnik próżniowy ze szkła. Łatwo można go umyć i jest trwały, bo został wykonany ze szkła hartowanego. Jednocześnie, dzięki szczelnemu zamknięciu, zapobiega utlenianiu cennych składników odżywczych. Zachowuje atrakcyjny smak i zapach napojów oraz nie dopuszcza do rozwoju pleśni i szkodliwych drobnoustrojów na ich powierzchni. Taki pojemnik próżniowy to świetny wybór dla zapracowanych osób, które tylko raz dziennie mają czas przyrządzić sok – a chcą go pić częściej.

Dostępna w naszej ofercie wyciskarka do owoców i warzyw działa na wolnych obrotach, przez co zachowuje wartościowe substancje odżywcze i gwarantuje pełny smak wyrobów. Wystarczy dobrać do niej odpowiednie pojemniki na sok, aby przechować go albo przygotować w atrakcyjnej formie, na przykład z dodatkami nasion lub lodem. To ostatnie ułatwią pojemniki na soki z wyciskarki w formie shakerów. Po wymieszaniu można przelać smoothie albo inny napój do słoika z uchwytem i ruszyć na podbój świata z bombą witaminową w dłoni.

Cena
-
pixel