Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe z otworem wsadowym

( ilość produktów: 28 )

Duży otwór wsadowy Hurom
Szukasz wyciskarki, jednak nie wiesz jak przebrnąć przez gąszcz poszczególnych modeli? Bez obaw, pomożemy Ci! W naszym sklepie pogrupowaliśmy poszczególne modele ze względu na ich specyfikację i cechy szczególne. Tym razem padło na duży wlot wsadowy. Dlaczego warto postawić na model Hurom z dużym wlotem? Ponieważ przy odpowiednio dużym otworze wsadowym nie musisz kroić ulubionych warzyw, czy owoców. Wyciskarka ze standardowym wlotem może nie zmienić marchewki, większych jabłek, czy buraków, prawda? Jednak na rynku znajdziesz modele z nawet otworem wsadowym nawet o średnicy 16 cm! To ogromna oszczędność czasu, a samo przygotowanie ulubionego soku ogranicza się do absolutnego minimum wysiłku, czyli… wybraniu ulubionych składników i wrzuceniu ich w całości do wyciskarki!

Cena
-
Kolor

Wyciskarki do soków z dużym wlotem

Wyciskarki do soków z dużym wlotem zdecydowanie ułatwiają życie. W tej kategorii znajdziesz więc wyłącznie takie modele wyciskarek, które na rynku wyróżniają się średnicą otworu wsadowego. To propozycje idealne dla osób, które przygotowują naraz większą ilość soku (np. dla całej rodziny), czy po prostu dla tych, które chcą oszczędzić czas. Gdy rano szykujemy się do pracy, czy szkoły, te kilka minut, które musielibyśmy poświęcić na pokrojenie ulubionych składników, są na wagę złota. Sam przyznaj – możliwość wrzucenia owoców i warzyw do wyciskarki w całości… to ogromne ułatwienie!

Duży wlot – sprawdź wyciskarki z naszej oferty

Oczywiście duży wlot to niejedyna zaleta wyciskarek, które Ci proponujemy, Wszystkie modele wyciskarek wolnoobrotowych Hurom łączą w sobie wysoką jakość wykonania, multum funkcjonalności oraz wysoką estetykę wykonania. Nie da się jednak ukryć, że każdemu użytkownikowi zależy na czymś innym – może to być funkcja wyciskania mleka roślinnego, niewielkie rozmiary urządzenia, czy właśnie duży wlot w wyciskarce. Na szczęście w sklepie Hurom bez trudu znajdziesz model, który najbardziej Cię interesuje. To co, który wybierasz? Pamiętaj, że w razie pytań lub wątpliwości możesz się z nami skontaktować. Z pewnością pomożemy dokonać najlepszego wyboru!

pixel