Kupuj wygodnie na Raty 0% PayU | Teraz dostępne aż 15 Rat x 0%! | Dowiedz się więcej >>
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki z sitami ze stali nierdzewnej

( ilość produktów: 17 )

Aby ułatwić Ci znalezienie konkretnej wyciskarki, podzieliliśmy wszystkie modele ze względu na ich cechy szczególne. W tej kategorii znajdziesz wyciskarki z sitami ze stali nierdzewnej. To modele najwyższej klasy, w których zastosowano części wykonane z doskonałych materiałów. Wyróżniają się więc nie tylko efektywnym działaniem, ale również wytrzymałością. My również nie znosimy urządzeń kupowanych „na chwilę”, które po kilku miesiącach użytkowania się psują, wymagają napraw, czy oddawania na gwarancję. W tym przypadku nie ma o tym mowy. Jesteś zainteresowany? W takim razie koniecznie sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Cena
-
Kolor

Wyciskarki z sitami ze stali nierdzewnej

Pamiętasz jeszcze wyciskarki, które były dostępne na rynku 10-15 lat temu? W porównaniu z dzisiejszymi modelami były niezwykle toporne, dosyć wadliwe, a przygotowywany sok pozostawiał wiele do życzenia. Na szczęście dziś możesz liczyć na wysokiej klasy sprzęt, w tym na wyciskarki z sitami ze stali nierdzewnej. To najwyższa jakość, która pozwoli Ci użytkować wyciskarkę latami. Do tego sam materiał jest absolutnie bezpieczny w kontakcie z żywnością. Warto też podkreślić, że wszystkie wyciskarki dostępne w naszej ofercie nie zawierają szkodliwego BPA. Możesz za to liczyć na naprawdę solidne, wzmocnione sita zbudowane z ULTEMU oraz ze stali nierdzewnej, które doskonale współpracują z obrotową szczoteczką, wyciskając sok do ostatniej kropli!

Sita ze stali nierdzewnej – wyciskarki, które robią różnicę!

Z pewnością znasz powiedzenie „diabeł tkwi w szczegółach”. Trudno się z nim nie zgodzić… ta myśl przyświecała nam, gdy komponowaliśmy naszą ofertę. Możesz liczyć na niezawodne modele, w których każdy detal został wykonany z najwyższej jakości materiałów. Czasem producenci oszczędzają na tym, czego nie widać – to przekłada się na jakość wyciskanego soku. Sita ze stali nierdzewnej, w które wyposażone są wyciskarki do soków, które Ci proponujemy, to najwyższa jakość.  Sok uzyskany przy pomocy wyciskarki wolnoobrotowej wyposażonym w sita ze stali nierdzewnej jest niezwykle klarowny. Z pewnością odczujesz to już po pierwszym wyciśnięciu soku z ulubionych warzyw, czy owoców. Jesteśmy tego bardziej niż pewni!

pixel