Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

HUROM H200 All in One

( ilość produktów: 5 )

W sklepie Hurom.pl znajdziesz różnorodne modele wolnoobrotowych wyciskarek do owoców. Na naszej stronie dostępna jest między innymi wyciskarka Hurom H200 All In One. To rewolucyjna sokowirówka wolnoobrotowa, która pozwoli Ci na przygotowanie świeżych soków z owoców i warzyw. Takie napoje dostarczą Ci wiele niezbędnych witamin, wartości odżywczych, a także energii na cały dzień. Wyciskarka do cytrusów Hurom H200 All In One umożliwi Ci zrezygnowanie z zakupu napojów owocowych w sklepach, które zawierają dużą dawkę cukru oraz szkodliwych konserwantów. Ze sprzętem, dostępnym w sklepie Hurom.pl przygotujesz zdrowe i w pełni naturalne soki owocowe i warzywne.

Wyciskarka Hurom H200 All In One – świetny design i funkcjonalność

Producenci modelu Hurom H200 All In One zadbali o każdy, najdrobniejszy detal. Wyciskarka do cytrusów w tej wersji nie tylko świetnie wygląda, ale jednocześnie jest bardzo funkcjonalna. Możesz wybrać model, który idealnie wpasuje się w wygląd Twojej kuchni. Oferujemy dwa warianty kolorystyczne – czarny mat oraz szary mat. Oba zachwycają elegancją i starannością wykonania. Ponadto ta wyciskarka wolnoobrotowa jest bardzo smukła, dzięki czemu bez problemu wygospodarujesz dla niej miejsce w swojej kuchni. Wyciskarka do owoców Hurom H200 All In One została też stworzona przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Ta sokowirówka wolnoobrotowa oferuje znakomite osiągi – jest bardzo wydajna i niezawodna. Dzięki niej uzyskasz soki najwyżej jakości. Warto wspomnieć przede wszystkim o technologii Slow Squeezing (SST), dzięki której zminimalizowana została do granic utrata wartości odżywczych wyciskanych warzyw i owoców.

Wyciskarka do owoców Hurom H200 All In One – łatwość czyszczenia i konserwacji

Nie można też zapominać o unikalnym systemie czyszczenia i konserwacji urządzenia. Wyciskarka Hurom H200 All In One posiada filtry bez metalowych sit, dzięki czemu wystarczy je przepłukać pod bieżącą wodą. Kilka sekund i gotowe. Dodatkowo model wyciskarki do owoców Hurom H200 All In One posiada wygodną, pojemną komorę wsadową, dzięki czemu oszczędzamy czas. Nie ma potrzeby krojenia owoców lub ich jakiejkolwiek, specjalnej obróbki.

Predominant colour
pixel