Safe shopping
Idosell security badge

Hurom H100

( number of products: 4 )

Bycie fit oraz ekologicznym jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach, a co najważniejsze - jest to osiągalne dzięki wyciskarce Hurom H100. Ta innowacyjna wyciskarka do soków, z najnowszymi filtrami pozwala na wyciśnięcie soku z minimalną utratą wartości odżywczych.

Wyciskarka Hurom H100 – niezawodność i perfekcja

Wyciskarka Hurom H100 posiada innowacyjny filtr, który w całości stworzony jest z ultemu (filtr zewnętrzny) oraz PMMA, tzw. szkło akrylowe (filtr wewnętrzny). Otwory w obu filtrach nakładają się na siebie, tworząc mikroskopijne szczeliny. Rewolucyjny filtr pozbawiony jest metalowych elementów, co pozwala na przyrządzenie zdrowego oraz klarownego soku. Wyciskarka H100 może być używana do owoców twardych, miękkich i mrożonych. Oryginalna nowoczesna technologia wolnoobrotowego wyciskania soku zminimalizuje utratę wartości odżywczych i witamin. Wyciskarka do warzyw i owoców to wielofunkcyjne narzędzie, które pomoże nam utrzymać zdrową pełną witamin dietę!

Przygotowując sok, często martwimy się o późniejsze mycie wyciskarki. Hurom H100 wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą, uprzednio rozbierając na części. Złożenie jest równie proste co rozłożenie. Całość zajmuje maksymalnie 5 minut, dzięki czemu jest to ogromna oszczędność czasu!

W naszym sklepie dostępne są 3 modne kolory - platynowy, czarny oraz kolor wina. Dobrze dobrana kolorystyka w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, sprawi, że wyciskarka do owoców Hurom H100 będzie nieodłącznym elementem naszej codzienności.

Predominant colour
pixel