Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom M100 2w1

( ilość produktów: 1 )

Zastanawiasz się, czy kupić wyciskarkę wolnoobrotową, czy blender? Mamy dla Ciebie doskonałą wiadomość: nie musisz wybierać! Hurom M100 2w1 to wyciskarka wolnoobrotowa i blender w jednym! Dzięki niej szybko przygotujesz zdrowe i smaczne soki oraz pyszne desery i dania obiadowe. Więcej informacji o wyciskarce Hurom M100

Dwie technologie w jednym, czyli wyciskaj i blenduj z Hurom M100

Wyciskarki wolnoobrotowe i blendery są niezbędne w każdej kuchni. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka Hurom, która postanowiła stworzyć wyjątkowe urządzenie. Hurom M100 to połączenie wyciskarki wolnoobrotowej z szybkim blenderem. Sprzęt ten wyróżnia się wyjątkowym zakresem funkcjonalności, dzięki czemu zawsze przydaje się podczas przygotowywania posiłków. Hurom M100 2w1 przeznaczony jest do produkcji soku, smoothie, koktajlu, dipu, sosu, hummusu czy pasty. Świetnie sprawdzi się także w roli wyciskarki do cytrusów. Hurom M100 to uniwersalne urządzenie, które musisz mieć!

Hurom M100 2w1 - niezawodne działanie

Wyciskarki Hurom M100 posiadają wygodną, pojemną komorę wsadową, dzięki której oszczędzisz sporo czasu. Co równie ważne urządzenie wyposażono w inteligentny system, który samodzielnie kroi i wyciska umieszczone w komorze wsadowej składniki. A to dopiero początek zalet wyciskarki wolnoobrotowej Hurom M100!

Dostępne w naszej ofercie urządzenie 2w1 wykorzystuje technologię Slow Squeezing (SST), dzięki której zminimalizowana zostaje utrata wartości odżywczych z wyciskanych warzyw i owoców. Wystarczy jednak przełączyć program, by silnik wyciskarki do owoców Hurom M100 zaczął rozpędzać się do naprawdę dużych prędkości (max. 26 500 obr./min), dzięki którym zmielisz, zblendujesz czy skruszysz wiele twardych składników takich jak kawa, lód czy orzechy. Blender wyposażony został w sześć trwałych ostrzy i posiada automatyczne tryby blendowania do smoothie, kruszenia czy przygotowywania zup oraz program manualny, który pozwala kontrolować siłę blendowania w dowolny sposób.

Wyciskarki do soku Hurom M100 wyposażono w system, który po zakończeniu pracy automatycznie się wyłączy. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że zapomnisz o wyłączeniu urządzenia. Z Hurom M100 znika też strach, że sprzęt zatnie się na twardych składnikach. Jeśli to nastąpi, wystarczy, że uruchomisz obroty wsteczne i chwile poczekasz. Urządzenie resztę zrobi za Ciebie.

Przemyślana konstrukcja wyciskarki Hurom M100

Projektanci wyciskarki do warzyw Hurom M100 zadbali o każdy, najdrobniejszy detal. Urządzenie w tej wersji nie tylko świetnie wygląda, ale jednocześnie jest bardzo funkcjonalne. Symetryczna obudowa, pomaga kontrolować pokrętło z dowolnego kierunku w sposób stabilny i zrozumiały dla użytkownika. Hurom M100 posiada też bardzo prosty montaż i intuicyjny sposób połączenia kielicha z korpusem, dlatego jego obsługa jest bardzo łatwa.

W naszym sklepie znajdziesz najnowsze i niezwykle nowoczesne wyciskarki wolnoobrotowe. Serdecznie zachęcamy do bliższego zapoznania się z naszą ofertą i zakupu Hurom M100!

pixel