Kupuj wygodnie na Raty 0% PayU | Teraz dostępne aż 15 Rat x 0%! | Dowiedz się więcej >>
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Rodzaje wyciskarek wolnoobrotowych

( ilość produktów: 50 )

Szukając idealnej wyciskarki wolnoobrotowej do soków, warto poznać wszystkie rodzaje i typy urządzeń. W poszczególnych kategoriach produktowych znajdziesz nieco inne modele — wszystkie, mimo że mają podobne przeznaczenie, mogą mieć różny wygląd, dodatkowe funkcje lub zupełnie inne akcesoria. Poznaj wyciskarki wolnoobrotowe zaprojektowane i stworzone przez markę Hurom i zadbaj o zdrowe odżywianie bez względu na okoliczności.

Produkty
Cena
-
Kolor

Wyciskarki wolnoobrotowe — jakie jest ich główne przeznaczenie?

Wyciskarki wolnoobrotowe to urządzenia, które umożliwiają przygotowanie świeżych i co ważne pełnowartościowych soków z owoców, warzyw, orzechów oraz ziół. Nowoczesne silniki, które są wbudowane w te urządzenia, pracują na bardzo niskich obrotach, dzięki czemu produkty nie tracą swoich wartości odżywczych, a sok jest w 100 procentach tym, co zawierają warzywa i owoce.

Wyciskarki wolnoobrotowe, bez względu na ich rodzaj, budowę, czy też kategorię ułatwiają przygotowywanie zdrowych posiłków w płynie. Dzięki nim przygotujesz energetyzujące sok, gęste smoothie, lecznicze napary z ziół, a nawet domowe lody. To od Ciebie zależy, w jaki sposób będziesz dbać o odporność swoją i swojej rodziny z wyciskarką Hurom nic Cię nie ogranicza!

Rodzaje, kategorie czy typy wyciskarek wolnoobrotowych — co jest ważniejsze?

W czasie wyboru odpowiedniej wyciskarki wolnoobrotowej warto zwrócić uwagę na wiele aspektów. Oprócz wielkości wlotu, ilości obrotów na minutę czy też funkcji urządzenia, ważna jest także np. budowa. Czy wiesz, czym różni się wyciskarka wolnoobrotowa pionowa od poziomej? Różne typy tych urządzeń mogą zajmować różną ilość miejsca na blacie roboczym. Często mają też inne mechanizmy działania, a czas mycia maszyny po przygotowaniu soku również może się od siebie różnić.

A zatem warto poznać różne rodzaje wyciskarek, które znajdują się w poszczególnych kategoriach, by zakupione urządzenie świetnie pełniło swoją funkcję i było idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkowników.

Rodzaje wyciskarek wolnoobrotowych — poznaj je bliżej

W ofercie marki Hurom znajdziesz różne rodzaje wyciskarek. Oto te, które najczęściej są wybierane przez naszych klientów. Poznaj ich cechy charakterystyczne, by jeszcze lepiej zdefiniować własne potrzeby:

  • Duży wlot, czyli wyciskanie całych owoców — Hurom stworzył wyciskarkę wolnoobrotową, która ma największy wlot wśród wszystkich urządzeń dostępnych na rynku. W najnowszych modelach komora wsadowa ma otwór, który wynosi 14 cm. Oznacza to, że w procesie wyciskania soku możesz swobodnie pominąć proces krojenia większości składników.
  • Filtry wyciskające, czyli łatwe mycie — w naszej ofercie znajdziesz także urządzenia, których największą zaletą jest łatwe i szybkie mycie. Filtry wyciskające mają w nich specjalną budowę, która zamiast dziurek ma rowki, co skutecznie skraca czas mycia.
  • Blender i wyciskarka 2w1 — to zestaw dwóch urządzeń, które montuje się na tej samej podstawie. Baza jest kompatybilna zarówno z wyciskarką wolnoobrotową, jak i z blenderem.
  • Wyciskarki do gastronomii HoReCa — profesjonalne urządzenia z pojemną komorą wsadową, które świetnie sprawdzają się w lokalach gastronomicznych. Wykorzystaj ich potencjał, jeśli zależy Ci na szybkim przygotowywaniu dużej ilości świeżych soków warzywno-owocowych.
  • Wyciskarki z sitami ze stali nierdzewnej — urządzenia, wyróżniające się nieśmiertelnymi sitami, które nie są narażone na działanie korozji. Wykonane są bowiem w całości ze stali nierdzewnej.
  • Wyciskarki poziome — maszyny do wyciskania soków, które świetnie sprawdzają się w przypadku świeżych warzyw korzennych, których struktura jest dość włóknista i twarda. Możesz je również wykorzystać do przygotowywania napojów ze świeżych ziół.
  • Wyciskarki pionowe — zajmują znacznie mniej miejsca w porównaniu do wyciskarek poziomych, a ich funkcjonalność jest na podobnym poziomie.

Dlaczego warto zamówić różne rodzaje wyciskarek wolnoobrotowych prosto od producenta?

Decydując się na zakupy w firmowym sklepie, otrzymujesz pewność, że urządzenie pochodzi z legalnych kanałów dystrybucyjnych, a wszystkie jego podzespoły są oryginalne. Przekłada się to oczywiście na żywotność urządzenia i na to, że jest ono bezawaryjne. Drugim powodem, dla którego warto zamawiać urządzenia AGD prosto od producenta, jest ich cena. Brak pośredników sprawia, że koszt wyciskarki wolnoobrotowej bez względu na rodzaj zawsze będzie niższy.

Nie zwlekaj dłużej! Znajdź swoją idealną wyciskarkę i złóż zamówienie w naszym e-sklepie!

pixel