Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H100

( ilość produktów: 4 )

Bycie fit oraz ekologicznym jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach. Jak to osiągnąć? Wystarczy, że wybierzesz Hurom H100! To innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe z filtrami, które pozwalają na wyciśnięcie soku z wysoką zawartością wartości odżywczych.

Kolor

Wyciskarka Hurom H100 - niezawodność i perfekcja

Wyciskarki Hurom H100 posiadają innowacyjny filtr, który w całości stworzony jest z ultemu (filtr zewnętrzny) oraz PMMA, tzw. szkło akrylowe (filtr wewnętrzny). Dzięki temu, że otwory w obu filtrach nakładają się na siebie, tworzą mikroskopijne szczeliny. Co ważne ten rewolucyjny filtr wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H100 pozbawiony jest metalowych elementów, co pozwala na przyrządzenie zdrowego oraz klarownego soku. To jednak nie wszystko! Dzięki Hurom H100 przygotujesz także produkty premium takie jak mleko z orzechów, lody czy sorbety.

Sprawdź także dostępne w naszej ofercie blendery i wyciskarki do cytrusów.

Zdrowe soki z Hurom H100

Wyciskarki do owoców Hurom H100 mogą być używana do owoców twardych, miękkich i mrożonych (przy użyciu przystawki do lodów). To urządzenia, które oferują oryginalną, nowoczesną technologię wolnoobrotowego wyciskania soku, minimalizującą utratę wartości odżywczych i witamin. Wyciskarki do soku Hurom H100 to wielofunkcyjne urządzenia, które pomogą Ci utrzymać zdrową, pełną witamin dietę! Dzięki nim bez problemu przygotujesz 5 porcji owoców i warzyw!

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H100 - czyszczenie i design

Przygotowując sok, często martwimy się o późniejsze mycie wyciskarki wolnoobrotowej. Wybierz Hurom H100 i przekonaj się, jak proste może być czyszczenie urządzenia! Wystarczy przepłukać filtry pod bieżącą wodą, uprzednio rozbierając sprzęt na części. Co ważne jego złożenie jest równie proste jak rozłożenie. Ponadto filtry wyciskarki do warzyw Hurom H100 zaprojektowano tak, by zapobiegać gromadzeniu się pulpy między szczelinami. Dzięki temu czyszczenie zajmie maksymalnie 5 minut - jest to więc ogromna oszczędność czasu!

W naszym sklepie wyciskarka Hurom H100 występuje w 2 modnych kolorach - platynowym oraz czarnym. Dobrze dobrana kolorystyka w połączeniu z innowacyjną funkcjonalnością, sprawia, że wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H100 szybko stanie się nieodłącznym elementem Twojej codzienności.

pixel