Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Autoryzowani sprzedawcy Hurom Oficjalny Partner i Partner PREMIUM

Jako oficjalny dystrybutor Hurom na rynek polski podpisujemy umowy partnerskie z autoryzowanymi sprzedawcami. Partnerów dzielimy się na dwie kategorie, w zależności od szczegółowych zapisów w umowie. Na rynku mamy Partnerów Oficjalnych oraz Partnerów Premium. Kupując u naszych partnerów masz pewność, że produkty pochodzą od oficjalnego polskiego dystrybutora. Jaka jest różnica pomiędzy Oficjalnymi Partnerami a Partnerami Premium?

Czym różnią się sprzedawcy Partner Premium od Oficjalnego Partnera?

Kupując wyciskarki Hurom u autoryzowanych sprzedawców kupujesz także profesjonalną obsługę i doradztwo przed, po i w trakcie zakupu. Masz możliwość przedłużenia gwarancji do 10 lat i pełny dostęp do usług i części serwisowych. Czym jednak różnią się Partnerzy Premium od Oficjalnych Partnerów?

Partner Premium to tytuł przyznawany firmom, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Chodzi tutaj przede wszystkim o szeroko pojmowaną obsługę klienta – od sprzedaży przez rozwiązywanie problemów aż po najlepszy autoryzowany serwis. Partnerzy Premium posiadają w swojej ofercie wszsytkie modele wyciskarek Hurom w każdym dostępnym kolorze. 

Oficjalny Partner posiada w swojej ofercie wybrane modele wyciskarek Hurom. Przyznawany jest firmom, które świadczą usługi na najwyższym poziomie. Wykwalifikowana kadra pomaga w wyborze odpowiedniego produktu.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel