Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Dla dystrybutorów

Hurom współpracuje z dystrybutorami.

Korzystne warunki współpracy oraz indywidualne podejście do każdego klienta, pozwala nam współpracować zarówno z dużymi jak i mniejszymi sklepami. Oferta wyciskarek Hurom skierowana jest zarówno do sklepów specjalistycznych oraz do sklepów ze sprzętem AGD. Współpracujemy zarówno ze sklepami e-commerce oraz z salonami sprzedaży stacjonarnej.

Produkty Hurom będą szczególnie docenione przez specjalistów ceniących sobie doskonałą jakość produktów. Nawiązując współpracę z Hurom jako dystrybutor, decydujesz się na własny sukces. Jako profesjonaliści przedstawimy wyjątkowo korzystne warunki handlowe, co przyczyni się do wzrostu sprzedaży w Twoim sklepie internetowym lub salonie sprzedażowym. Wyjątkowe wyciskarki wolnoobrotowe Hurom wykonane z najwyższej jakości materiałów, innowacyjność zastosowanych rozwiązań, długa 10-letnia gwarancja producenta i serwis door-to-door sprawiają, że najbardziej wymagający klienci wybierają markę Hurom.

Zachęcamy do kontaktu z Hurom Polska, abyśmy mogli przedstawić państwu możliwe najkorzystniejsze warunki współpracy . Pamiętaj, że dołączając do sieci sprzedaży oferującej produkty Hurom, możesz liczyć na naszą pomoc i czerpać profity już na pierwszych etapach naszej współpracy.O Hurom

Poznaj historię Hurom Zobacz prezentacje


Oferta współpracy

Poznaj warunki: Pobierz ofertę


Wyślij wiadomość

E-mail: b2b@hurom.pl

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel