Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom H310A - Nowa wyciskarka wolnoobrotowa #SLIMLIFE

SLIM LIFE

H310A

To naprawdę trudne, aby zjeść zalecaną ilość owoców i warzyw

Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca spożywanie 400g owoców i warzyw każdego dnia. W naszym codziennym, zabieganym życiu trudno jednak zastosować się do tej rekomendacji.

Wypełnij zalecane dzienne spożycie witamin szklanką soku z wyciskarki Hurom

Bogate w witaminy owoce i warzywa oraz składniki odżywcze zawarte w wyrzucanych nasionach i skórkach mogą być szybko przyswojone po wypiciu szklanki soku!

Prosty sposób na zdrowe życie razem z Hurom!

Technologia wolnoobrotowego wyciskania

Wolnoobrotowa technologia wyciskania opracowana przez Hurom, to sposób na uzyskanie pełnowartościowego soku poprzez wolniejsze miażdżenie produktów za pomocą dużej siły. Innowacyjna technologia minimalizuje utratę składników odżywczych, a przy tym zapewnia piękny kolor i zapach napoju. Dzięki temu możesz cieszyć się zdrowym sokiem pełnym witamin.

Jakość i klarowność soku mogą różnić się w zależności od rodzaju oraz świeżości owoców i warzyw.

Smukły rozmiar to więcej przestrzeni w kuchni

Kompaktowe rozmiary urządzenia pozwalają na swobodne umieszczenie go w dowolnym miejscu w kuchni. Dzięki niewielkim rozmiarom jest łatwa do przechowywania i przewożenia.

Niezwykle
lekka

Symetryczna budowa urządzenia zapewnia mu stabilność. Jeszcze mniejsza waga niż w przypadku poprzedniego modelu.

< 6,5 kg (H200) -> 3,4 kg (Slim) >


Kup teraz

Więcej czasu na odpoczynek

Pozwól sobie na więcej odpoczynku, dzięki funkcji grawitacyjnego wyciskania soku. Hurom H310A działa samodzielnie, bez konieczności kontrolowania go. Wyciskarka podaje sładniki i wyciska sok automatycznie.

Wygoda użytkowania, minimum kontroli

Zastosowanie innowacyjnych rozwiązań oraz intuicyjna obsługa zapewniają komfort użytkowania. Wystarczy, że napełnisz komorę, a urządzenie wyciśnie sok automatycznie.

Inteligentna technologia
wyciskania soku

Hurom H310A automatycznie wyciśnie sok ze wszystkich składników, jakie w niej umieścimy. Dzięki innowacyjnej technologii przygotujesz sok w prosty i przyjemny sposób.

Kup teraz

Wielofunkcyjny wałek Multi-Screw

Mniej elementów - łatwiejszy montaż i demontaż. Połączenie wałka z filtrem umożliwia wyciskanie soku z miękkich lub twardych owoców i warzyw, a także przygotowanie mleka roślinnego, masła orzechowego, domowych lodów i sorbetów.

Różnorodne przepisy

Od świeżo wyciskanego soku z owoców i warzyw, przez zdrowe, roślinne mleka aż po naturalne lody i sorbety – dodaj do swojego życia więcej smaków. Bez względu na preferencje, ciesz się wygodą i zdrowiem ze Hurom H310A.

Cichy silnik

Urządzenie posiada wolnoobrotowy silnik, który jest niezwykle cichy podczas pracy. Standardowo wyciskarki emitują podczas pracy około 60 dB., natomiast Hurom H310A zaledwie 45 dB., co czyni ją liderem w swojej klasie.

*Koreańska Agencja Kontroli i Zapobiegania Chorobom

Kompaktowa i wielofunkcyjna

Hurom H310A idealnie pasuje do prowadzenia zdrowego trybu życia. Mimo małych rozmiarów, w urządzeniu zachowano wszystkie innowacyjne rozwiązania i wielofunkcyjność.

Wyciskarka, którą możesz chwycić jedną ręką

Dzięki niewielkim rozmiarom i małej wadze, bez problemu chwycisz urządzenie w jedną dłoń. Otwór komory wsadowej H310A ma średnicę 11,4 cm, co umożliwia umieszczenie większości produktów w całości.

Inteligentna pokrywa komory wsadowej

Pokrywa komory to intuicyjna i wygodna konstrukcja, którą można łatwo otwierać i zamykać w dowolnym momencie. Jeśli pokrywa zostanie otwarta w trakcie pracy urządzenia, wyciskarka automatycznie przerywa pracę dla Twojego bezpieczeństwa.

Łatwe wkładanie składników i automatyczny restart

W każdej chwili możesz dołożyć dodatkowe składniki. Nawet jeśli pokrywa zostanie otwarta w trakcie pracy, a następnie zamknięta, urządzenie automatycznie wznawia proces wyciskania soku, czy przygotowania lodów.

Łatwy montaż

Minimalizacja ilości części w wyciskarce sprawiła, że można ją złożyć w bardzo prosty i intuicyjny sposób.

Odłączany kabel zasilający

W urządzeniu znajdziesz odpinany kabel, który możesz wygodnie i bezpiecznie przechowywać po zakończonej pracy urządzenia.

Wygodne czyszczenie

Z myślą o łatwym użytkowaniu ilość części została ograniczona do minimum, dzięki czemu urządzenie można wygodnie rozłożyć i z łatwością wyczyścić.

Harmonia w każdym miejscu

Smukła i harmonijna forma wpisuje się w różne przestrzenie, faktury i kolory. Wszystkie niepotrzebne linie i załamania zostały usunięte, aby zapewnić nowoczesny design.

Wybierz własny kolor

Spersonalizowane kolory, które pobudzają zmysły. Wybierz spośród modnych i różnorodnych kolorów, aby idealnie zgrać design urządzenia z przestrzenią kuchenną.

Jaki jest Twój ulubiony kolor i Twój własny Hurom H310A?

Hurom H310A jest przyjazna dla środowiska

Wyciskarka składa się tylko z niezbędnych elementów, aby zapobiec zanieczyszczaniu środowiska.

* Less Waste: urządzenie jest przyjazne dla środowiska oraz osób, których celem jest zapobieganie zanieczyszczenia środowiska i ochrony przyrody poprzez zmniejszenie emisji odpadów.

Specyfikacja produktu

  • Model:seria H310A
  • Rozmiar:172 x 160 x395 mm
  • Waga:3,4 kg
  • Obroty:37obr/min
  • Pojemność:220 ml
  • Moc:100 W
  • Znamionowy czas pracy:15 min
  • Napięcie:240 V
  • Częstotliwość:60 Hz
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

pixel