Kupuj wygodnie na Raty 0% PayU | Teraz dostępne aż 15 Rat x 0%! | Dowiedz się więcej >>
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Profesjonalne wyciskarki wolnoobrotowe

( ilość produktów: 5 )

Wyciskarki do gastronomii to modele, które łączą w sobie prostotę obsługi i maksymalną wydajności, czyli wszystko to, co potrzebne jest wyciskarce pracującej w lokalu. Z naszej strony możesz liczyć na przekrój najlepszych modeli na rynku. Konkrety? Oferujemy modele, które posiadają innowacyjny wałek ślimakowy oraz solidne sita z ULTEMU oraz stali nierdzewnej, które niezwykle sprawnie miażdżą, rozdrabniają i filtrują owoce i warzywa. Do tego sam wałek obraca bardzo powoli się powoli (np. z prędkością 50 obr/min), ograniczając wytwarzanie ciepła i utlenianie się soku. To oznacza, że w soku zachowana zostaje cała moc witamin i minerałów. Można śmiało powiedzieć: maksimum soku w soku!

Cena
-
Kolor

Wyciskarki do gastronomii – najwydajniejsze modele

Jakie zalety powinna łączyć w sobie dobra wyciskarka do gastronomii? Z pewnością wydajność, energooszczędność, łatwość obsługi i dużą komorę wsadową, aby móc naraz przygotować większą ilość soku przy minimalnym nakładzie pracy… I proponowane przez nas wyciskarki do gastronomii łączą wszystkie te cechy! To modele, które produkują więcej soku z tej samej ilości produktów niż inne wyciskarki wolnoobrotowe dostępne na rynku. Do tego powstały na bazie wydajnych, mocnych, a jednocześnie energooszczędnych silników, które nie sprawią, że wysokość rachunków przysporzy Cię o ból głowy. Do tego możesz liczyć na największą komorę wsadową na rynku, która zmieści warzywa i owoce bez konieczności ich krojenia!

Najlepsze wyciskarki do soków do gastronomii w jednym miejscu

W jednym miejscu zebraliśmy najlepsze wyciskarki do gastronomii. Wszystko po to, abyś mógł z łatwością wybrać najlepszy model do swojej kawiarni, baru, czy restauracji. Do tego same urządzenia oferują szereg możliwości. Nie tylko wyciskają sok, ale również umożliwiają przygotowanie zarówno gęstych smoothies, soków bogatych w błonnik, jak również soków idealnie klarownych i aksamitnych. Dzięki temu spełnisz oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Te wyciskarki do gastronomii po prostu się opłacają. Sam się przekonaj, bo naprawdę warto!

pixel