Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Historia HUROM

HISTORIA HUROM

WIERZYMY, ŻE NASZ ROZWÓJ TECHNOLOGICZNY WZBOGACA I PRZYNOSI KORZYŚCI W ŻYCIU LUDZI. MYŚLIMY O PRAWDZIWYM SZCZĘŚCIU I DĄŻYMY DO LEPSZEGO I ZDROWSZEGO ŻYCIA.

TECHNOLOGIA, KTÓRA PRZYNOSI KORZYŚCI LUDZIOM. FIRMA, KTÓRA PRZYNOSI KORZYŚCI ŻYCIU

HUROM,PRZYBLIŻA NATURĘ DO CIEBIE

POWSTANIE PIERWSZEJ
WYCISKARKI WOLNOOBROTOWEJ

1980

Opracowana "oryginalna technologia (Low Speed Type Screw - Wolnoobrotowe wycisanie wałkiem śliamkowym)" do powolnego wyciskania na zimno.

W 1980 roku,
JEDYNA ORYGINALNA
TECHNOLOGIA WOLNOOBROTOWEGO
WYCISKANIA ZOSTAŁA OPRACOWANA PRZEZ HUROM

W 1980 roku Hurom opracował własną technologię powolnego wyciskania (SST), która wyciska owoce i warzywa z niską prędkością

PIERWSZA OPATENTOWANA
WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA

1993

Pierwsze na świecie⑴ "Urządzenie do wyciskania zielonych warzyw" (Patent No. 100552)

W 1993 roku
PIERWSZA NA ŚWIECIE⑴ OPATENTOWANA
TECHNOLOGIA POWOLNEGO WYCISANIA

W 1993 roku Hurom ubiega się o międzynarodowy patent⑴ na swoje "urządzenie do wyciskania zielonych warzyw", Hurom złożył wnioski patentowe na różne rozwiązania technologiczne w kraju i za granicą.

ORYGINALNA
TECHNOLOGIA
HUROM

2003

"Kluczowa technologia wyciskarki" Opracowano pionowy wałek (SST)

W 2003 roku,
OPRACOWANO KLUCZOWĄ TECHNOLOGIĘ PRZYSZŁYCH
WYCISKAREK - "WAŁEK ŚLIMAKOWY"

Poprzez ulepszenie poziomej śruby o niskiej prędkości (LSTS), Hurom opracował pionową technologię powolnego wyciskania (SST) i rdzeń technologii SST, jego specjalny "wałek ślimakowy".

PIERWSZA NA ŚWIECIE
PIONOWA WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA HUROM

2005

Pierwszy zagraniczny model eksportowy "HU-100" (2008)

2005
PIERWSZA WYCISKARKA WOLNOOBROTOWA
WPROWADZONA NA RYNEK KOREAŃSKI

Hurom zrewolucjonizował rynek sokowirówek głównie wysokoobrotowych wypuszczając na rynek wyciskarkę, która wyciska na niskich obrotach.

DOSKONALENIE
TECHNOLOGII

2019

OPRACOWANIE INNOWACYJNYCH FILTRÓW,
KTÓRE WYRÓŻNIAJĄ SIĘ
WŚRÓD WSZYSTKICH INNYCH TECHNOLOGII

Nowy wzór budowy SST poprawia funkcjonalność i użyteczność wyciskarki do soków. Wprowadzono zaawansowaną technologię SST, która zapewnia wygodniejsze pobieranie surowca, czyszczenie oraz montaż i demontaż

HUROM,
LIDEREM
TECHNOLOGICZNYM

2020

PREMIERA MODELU H200 ALL-IN-ONE
Z WLOTEM O DUŻEJ ŚREDNICY I DUŻĄ POJEMNOŚCIĄ

Prezentacja zaawansowanej technologii SST, która zapewnia łatwiejsze wyciskanie, czyszczenie oraz montaż i demontaż. H200, wprowadzony przez Hurom w 2020 roku, może pochwalić się wlotem o dużej średnicy (139mm) i dużej pojemności (2L). " Inteligentna wyciskarka do soków", która doskonale radzi sobie z wyciskaniem soku z dużej ilości warzyw i owoców bez konieczności ich wcześniejszego krojenia! Ciesz się łatwiejszym wycisakniem soków w trosce o swoje zdrowie!

TECHNOLOGIA
All-in-One(Wszystko w jednym)

2021

OPRACOWANIE ZINTEGROWANEGO WAŁKA MULTI-SCREW,
OWOC INNOWACYJNOŚCI

Ciesz się wygodniejszym wyciskaniem soków oraz łatwym czyszczeniem, dzięki wielofunkcyjnemu wałkowu Multi-screw. Dzięki połączeniu filtrów oraz wałka ślimakowego w jedno, możesz cieszyć się możliwością wyciskania różnorodnych soków z wszelkiego rodzaju składników, bez konieczności zmiany filtra.

TECHNOLOGIA
2 w 1 PODWÓJNY SILNIK

2022

OPRACOWANIE “PODWÓJNEGO SILNIKA” DO
WYCISKARKI WOLNOOBROTOWEJ I BLENDERA WYSOKOOBROTOWEGO

Rewolucyjny "Hurom M100", który łączy w sobie wyciskarkę wolnoobrotową i blender w jednym urządzeniu. Został wyposażony w podwójny silnik opracowany w celu połączenia silnika bezszczotkowego do powolnego wyciskania soku z uniwersalnym silnikiem szczotkowym do szybkiego blendowania.

HISTORIA
TECHNOLOGI
HUROM

GLOBALNA MARKA SPRZĘTU AGD
SŁUŻĄCEGO ZDROWIU, HUROM

BADANIA I INWESTYCJE NA RZECZ ROZWOJU INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

Hurom oferuje najlepszą i bardziej zaawansowaną technologię. Od 2020 roku Hurom zainwestował około 3,4 miliarda KRW we własny rozwój i jest liderem na rynku wyciskarek do soków w dążeniu do rozwoju technologii służących zdrowiu z wykorzystaniem druku 3D, bezpośrednich metod projektowania oraz rozwoju i zastosowania przyjaznych dla środowiska materiałów.

<300 WORLD CLASS> PRZEDSIĘBIORSTWO UZNANE PRZEZ MINISTERSTWO HANDLU, PRZEMYSŁU I ENERGETYKI

Utworzenie i zapewnienie 6 mld wsparcia w zakresie kosztów rozwoju w ciągu 5 lat w 2018 roku Hurom został wybrany jako jedno z przedsiębiorstw , program, który selekcjonuje przedsiębiorstwa z dynamiką zrównoważonego wzrostu i zapewnia wsparcie inwestycyjne w zakresie badań i rozwoju, a także zabezpieczył 3,2 mld KRW wsparcia na rozwój od rządu przez 5 lat.

HUROM, GLOBALNA MARKA
SPRZĘTU AGD SŁUŻĄCEGO ZDROWIU

PROWADZENIE DZIAŁU R&D I WSPÓŁPRACA BADAWCZA Z ZEWNĘTRZNYMI AGENCJAMI EKSPERCKIMI

Hurom prowadzi badania, aby osiągnąć doskonałość produktów poprzez badania własne oraz wspólne z organizacjami zewnętrznymi. W oparciu o obiektywne dane analizujące efektywność żywieniową, Hurom rozwija bezpieczniejsze dla zdrowia i niezawodne produkty, które odzwierciedlają potrzeby konsumentów.

INNOWACJA JAKOŚCIOWA
HUROM

MOCNIEJSZE, BARDZIEJ WYTRZYMAŁE I BEZPIECZNE.

Hurom stosuje doskonałe testy kontroli jakości, które są zgodne z międzynarodowymi standardami. Ustanowił się jako światowy wzorzec z poręczeniem wielu organizacji certyfikujących oraz dzięki zdobyciu eko-atestów i międzynarodowych certyfikatów. W oparciu o swoją oryginalną technologię, Hurom uzyskał patenty i rozmaite certyfikaty w wielu krajach na całym świecie.

HUROM, GLOBALNA MARKA
SPRZĘTU AGD SŁUŻĄCEGO ZDROWIU

ŚWIATOWEJ SŁAWY PRZEDSIĘBIORSTWO WIODĄCE W DZIEDZINIE TECHNOLOGII

Hurom przez wiele lat zdobywał najróżniejsze nagrody podczas globalnych konkursów w dziedzinie wzornictwa. Hurom wygrywał główne nagrody jako dowód uznania za wybitne osiągnięcia w dziedzinie technologii, innowacji i projektowania.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel