Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom Brand Story

Co w Hurom jest dla nas najważniejsze?

Dziś wszyscy gdzieś pędzimy: do pracy, szkoły, na uczelnię… Od tego może się naprawdę zakręcić w głowie. A przecież jeśli my sami nie zadbamy o nasze zdrowie, to nikt tego za nas nie zrobi! Warto więc zatrzymać się choćby na moment, aby złapać chwilę oddechu.

W Hurom wspieramy wszystkie osoby, które chcą wprowadzić do swojego życia zdrowe nawyki żywieniowe. Przeraża nas to, że dziś spożywamy więcej niż kiedykolwiek niezdrowych, przesłodzonych napojów pełnych sztucznych konserwantów. Ten problem dotyczy szczególnie dzieci!

My idziemy jednak pod prąd. Zamiast sztucznych słodzików wybieramy naturalną słodycz owoców! Do tego porcja warzyw i… zyskujemy energię na cały dzień. Dzień pełen wyzwań oraz nowych możliwości. Ty też możesz to zrobić!

„W zdrowym ciele, zdrowy duch”. To nie jest przypadek: jeśli zdrowiej się odżywiamy, uprawiamy sport oraz ograniczamy niezdrowe jedzenie i napoje, to nie tylko jesteśmy w lepszej kondycji fizycznej, ale i psychicznej. W Hurom zmieniamy trendy, pokazując, że można żyć inaczej!

Pozwól sobie na chwilę odpoczynku!

Każdy zasługuje na to, aby w pędzie codzienności usiąść na moment i się zrelaksować. Zastanów się: ile takich momentów wyciszenia podarowałeś sobie w ostatnim czasie? Ile razy usiadłeś na moment, aby napić się szklanki pysznego, zdrowego, orzeźwiającego lub stawiającego na nogi soku? W Hurom już od 40 lat propagujemy zdrowsze podejście do życia. Nasze wyciskarki wolnoobrotowe idealnie odzwierciedlają ideę „slow food”. Zerwij raz na zawsze z pędem i pośpiechem, podobnie jak my! Możesz nam wierzyć, że to o wiele szczęśliwe i zdrowsze życie.

Zadbaj z nami o zdrowie swoje oraz swoich bliskich

W Hurom odkłamujemy mity na temat zdrowia. Przez wiele lat powtarzano nam, że wszystko, co zdrowe, jest niesmaczne. A to bzdura! Regularne spożywanie świeżo wyciśniętych soków to pierwszy krok do zadbania o siebie i swoich bliskich. Umówmy się: to niezwykle smaczny sposób na zdrowie! Odkrywanie kolejnych połączeń smaków warzyw i owoców to przecież fantastyczna przygoda. Coś o tym wiemy!

Zdrowa rodzina to szczęśliwa rodzina

Wiesz, że świeżo wyciśnięte soki z owoców i warzyw to fantastyczne źródło najważniejszych składników odżywczych? Pijąc je regularnie, zadbasz o lepszą kondycję, odporność i zahamujesz procesy starzenia. Nie czekaj więc dłużej – zacznij od dzisiaj przygotowywać porcję soku dla wszystkich domowników. Możesz być pewien, że Ci za to podziękują!

Delektuj się tym, co podarowała nam natura. Możesz być pewien, że to odmieni Twoje życie. Oczywiście na lepsze!

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel