Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom Pionierskie Rozwiązania

Tworzymy z myślą o Tobie

Od początku działalności naszej firmy, czyli już od 40 lat, przyświeca nam jeden cel: tworzenie urządzeń, które umożliwiają przygotowanie maksymalnie zdrowego soku z owoców i warzyw. Wszystko po to, abyś mógł cieszyć się najwyższą jakością i zdrowiem.

Jesteśmy dumni z tego, że przez te wszystkie lata udało nam się wprowadzić trend zdrowego odżywiania. Stale podnosimy świadomość żywieniową, proponując Ci pożywne, pyszne i zdrowe produkty. Jednocześnie stajemy w opozycji do pośpiechu, ciągłego życia w biegu i przede wszystkim do jedzenia nafaszerowanego sztucznymi słodzikami i konserwantami.

Wracamy do tego, co naturalne

Niestety przyszedł taki moment, w którym człowiek odwrócił się od natury, wybierając syntetyczne zamienniki. My staramy się przywrócić naturę do łask. W jaki sposób?

Musisz wiedzieć, że świeżo wyciskane soki to najlepszy i najbardziej efektywny sposób na przyswojenie witamin i minerałów zawartych w owocach, warzywach, czy ziołach.

W tym celu Wykorzystaliśmy wszystkie dobrodziejstwa, jakie dają nam nowe technologie, aby stworzyć urządzenia, które wyciskają absolutne maksimum smaku i witamin.

Skupiamy się na powolnym wyciskaniu soku aż do ostatniej kropli. Do tego proces ten odbywa się na zimno, dzięki czemu napój się nie nagrzewa i traci swoich właściwości.

Łączymy naukę, technologię i naturę

Hurom to marka, która przetarła szlak innym producentom wyciskarek do soków. Założyciel marki latami pracował nad najefektywniejszą metodą wyciskania soków. Na czym mu najbardziej zależało?

Przede wszystkim na zachowaniu maksymalnej ilości witamin i składników odżywczych, na przeciwdziałaniu utlenianiu się produktów oraz na wykorzystaniu każdego elementu, w tym nasion i skórek, które zwykle po wyciśnięciu soku wyrzucamy do śmieci.

I wreszcie się udało! Założyciel marki wynalazł i opatentował innowacyjną technologię powolnego wyciskania pod wysokim ciśnieniem, która absolutnie zmieniła podejście do zdrowego odżywiania.

Dalszą historię już znasz: przez następne czterdzieści lat rozwijaliśmy kolejne urządzenia, wzbogacając je o dodatkowe funkcje. Dziś jesteśmy absolutnym liderem, jeśli chodzi o branżę wyciskarek. Naszej filozofii zaufali Klienci z całego świata!

Działamy dla Ciebie

 

W naszej pracy czerpiemy garściami z tego, co daje nam natura – a daje nam naprawdę wiele! Osoby, które zaczęły regularnie spożywać świeżo wyciskane soki z owoców, warzyw, czy ziół, cieszą się dużo lepszym samopoczuciem i ogólnym zdrowiem. Do tego mogą się pochwalić zdrowszą i piękniejszą cerą oraz lepszą kondycją włosów i paznokci. A to wszystko bez wspomagania się suplementami diety, czy drogimi kosmetykami! W Hurom wierzymy, że natura jest naszym przyjacielem – nie wrogiem. Dołącz do nas i razem zmieniajmy świat!

Zacznij nową przygodę

 

Odkrywanie kolejnych smaków i przepysznych połączeń, to jedna z najpiękniejszych rzeczy w piciu świeżo wyciskanych soków. Wystarczy Ci jedno urządzenie, aby móc przygotowywać pyszne soki, koktajle, smoothies, ciasta, desery, czy moktajle (koktajle bezalkoholowe). Dzięki temu urozmaicisz dietę swoją oraz swoich bliskich. Oczywiście z korzyścią dla zdrowia! Z łatwością znajdziesz przepisy, które pozwolą Ci stworzyć soki deserowe, orzeźwiające, ale także stawiające na nogi. 

Ogromne możliwości naszych urządzeń

 

Chcesz mieć pełną dowolność w mieszaniu smaków poszczególnych warzyw i owoców? Nasze wolnoobrotowe wyciskarki wyposażone są w specjalne filtry do twardych owoców. Dzięki temu bez problemu przygotujesz sok nawet z najbardziej opornych zawodników jak jabłka, marchew, buraki, czy selery.

Stale się rozwijamy

 

Marka Hurom w ogromnej mierze wpłynęła na rozwój wolnoobrotowych wyciskarek do soków. Pokazaliśmy, że można wycisnąć sok z najtwardszych warzyw, owoców, liści, czy ziół. Czy na tym poprzestaliśmy? Absolutnie nie! W naszych laboratoriach stale przeprowadzamy kolejne badania. Chcemy być jeszcze lepsi w tym, co robimy – chodzi tu przecież o nasze i Twoje zdrowie.

Bo zdrowie jest najważniejsze…

Osoby, które postawiły na innowacyjne wyciskarki wolnoobrotowe od Hurom, przyznają, że ten wybór odmienił ich życie na lepsze. To reakcja łańcuchowa: zdrowa dieta owocowo-warzywna wpływa na poprawę stanu zdrowia i kondycji. To z kolei sprawia, że czujemy się dużo lepiej, również, jeśli chodzi o samopoczucie. Lepsze samopoczucie to lepsze wyniki w nauce, sporcie, czy pracy. Nie czekaj dłużej. Już dziś zmień swoje nawyki żywieniowe, aby móc cieszyć się zdrowiem i szczęściem. Zrób dla siebie i swoich bliskich.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel