Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2020-12-08

Hurom partnerem kolarskiej drużyny Mazowsze Serce Polski Cycling Team

Firma Hurom, oprócz produkcji najwyższej jakości wyciskarek, pomaga także od lat w rozwoju polskiego kolarstwa! W sezonie 2021 wspieramy barwy drużyny Mazowsze Serce Polski Cycling Team a w szczególności Marcina oraz Tomasza Budzińskich oraz Marcelego Bogusławskiego. Są bardzo ambitni i zdeterminowani. Marcin i Tomasz bardzo dobrze spisują się na podjazdach oraz w pofałdowanym terenie, Marceli natomiast dobrze czuje się w terenie płaskim z krótkimi dynamicznymi podjazdami.

 

Kolarze ze Sławna mają na swoim koncie już sporo sukcesów. 

 

Marcel jest multimedalistą mistrzostw Polski w kolarstwie górskim oraz przełajowym. Od 2018 roku walczy jednak na szosie i już wielokrotnie pokazał, że jest kolarzem z bardzo dobrymi parametrami fizycznymi - wygrywał prologi Tour Bitwa Warszawska 1920 (2.2) oraz Karpackiego Wyścigu Kurierów (2.2U). 23-latek jest także powołany do reprezentacji Polski na mistrzostwa świata w e-kolarstwie.

 

Marcin z kolei wygrał w tym roku Memoriał Henryka Łaska, zajął po całodniowej ucieczce 2. miejsce na etapie Małopolskiego Wyścigu Górskiego, a w roku ubiegłym dobrze prezentował się na wyścigu dookoła Serbii, zajmując 7. miejsce w klasyfikacji generalnej. 

 

Tomasz  zdobył w 2020 roku srebrny medal Górskich Szosowych Mistrzostw Polski w rywalizacji do lat 23, a w przeszłości był mistrzem Polski w formule XCE. 

 

Życzymy samych zwycięstw całej drużynie Mazowsze Serce Polski Cycling Team. 

pixel