Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2022-05-04

NOWOŚĆ! Potrzebujesz kompaktowej i lekkiej wyciskarki? Poznaj HUROM H310A

Jeżeli marzyłeś o wyciskarce, która zajmuje małą powierzchnię w Twojej kuchni, ale jest wielofunkcyjna i łatwa w czyszczeniu – HUROM H310A jest właśnie dla Ciebie.
Nowoczesna technologia Multi-screw, w którą została wyposażona ta minimalistyczna wyciskarka, polega na połączeniu wałka ślimakowego z filtrami, co znacznie ułatwia montaż, demontaż oraz czyszczenie urządzenia. Dodatkowo ograniczona ilość elementów wyciskających zapobiega nadmiernemu zanieczyszczaniu środowiska.

Obsługa wyciskarki jeszcze nigdy nie była tak prosta! Wyciskarka H310A posiada inteligentny system automatycznego wyciskania soków, smoothie, robienia mleka orzechowego oraz domowych lodów, dzięki czemu wyciskanie staje się czystą przyjemnością. Minimalistyczny rozmiar urządzenia pozwala na obsługę wyciskarki jedną ręką. Wygodna konstrukcja ułatwia korzystanie z urządzenia oraz przenoszenia go w inne miejsca.

Wyciskarka H310A dostępna jest w 5 przepięknych, pastelowych kolorach, które z pewnością dopasują się do każdej kuchennej przestrzeni.

Dowiedz się więcej!

Polecane

pixel