Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Nowość 2019 Hurom H100S

Nowa wolnoobrotowa wyciskarka do soków HUROM H100S!

Dzięki wyciskarce Hurom H100Szrobisz to szybko i wygodnie. 

Proste w obsłudze i jeszcze łatwiejsze w myciu urządzenie, dzięki któremu w kilka chwil przygotujesz sok, napój lub inny zdrowy przysmak. Hurom H100S to nowoczesna wolnoobrotowa wyciskarka do soków pozwalająca Ci na tworzenie wyjątkowych kompozycji smakowych przy użyciu dowolnych owoców i warzyw.

 

Potrzebujesz urządzenia na różne okazje? 

Wykorzystasz ją tam, gdzie potrzebujesz

 

Twoja własna wyciskarka pozwoli Ci na serwowanie wyjątkowych soków zawsze i wszędzie tam, gdzie będziesz tego potrzebować. Będzie służyła Ci do tworzenia przepysznych napojów dla Twoich dzieci.  Wykorzystasz ją do przygotowania wyjątkowego poczęstunku dla Twoich znajomych, a także z powodzeniem zaskoczysz swoich bliskich podczas spotkań lub imprez rodzinnych - serwując im wyśmienite i równie zdrowe - świeżo wyciśnięte soki.

Cenisz smak i wartości odżywcze?

Wyciśniesz pełnie smaku i zdrowia

 

Produkcja soku przy użyciu Hurom H100S polega na wolnoobrotowym wyciskaniu go z wybranych owoców oraz warzyw. Zabieg ten sprawia, że nie tracą one swoich wartości odżywczych, a świeżo wyciśnięty sok dostarcza Ci wszelkich niezbędnych witamin, składników mineralnych oraz enzymów.  Innowacyjna konstrukcja sprawia również, że tak otrzymywany sok nie utlenia się.

 

Lubisz eksperymentować w kuchni?

Stworzysz dowolny sok lub pyszną przystawkę

 

Wyciskarka wyposażona jest aż w 3 filtry bez metalowego sita, które możesz dowolnie zmieniać, aby tworzyć posiłki takie, jak chcesz.

  • Za pomocą filtra do soków klarowanych stworzysz wyjątkowy i w pełni klarowny napój z dowolnie wybranych składników.
  • Przy użyciu filtra do soków gęstych przygotujesz przepyszny i odżywczy napój z widocznymi kawałkami owoców lub warzyw.
  • Natomiast przystawka do lodów pozwoli Ci na stworzenie wyśmienitych, naturalnych lodów na bazie prawdziwych owoców!

Cały zabieg ułatwią Ci z pewnością dedykowane otwory wsadowe (górny i wlotowy), dzięki którym bez żadnego kłopotu do wyciskarki wrzucisz zarówno długie kawałki owoców i warzyw (marchewki, selera), jak i mniejsze produkty w postaci winogron, jagód, porzeczek itp.

 

Filtr do soków klarownych.
Filtr do soków gęstych
Przystawka do lodów

Przerażeni perspektywą skomplikowanego czyszczenia? 

Umyjesz ją szybko i sprawnie

 

 Jednym z największych mankamentów większości oferowanych na rynku wyciskarek jest konieczność ich rozbierania, a następnie mycia wielu skomplikowanych części. Posiadając wyciskarkę Hurom H100S całkowicie zapomnisz o tym problemie, ponieważ posiada ona jedynie 5 elementów, które rozłożysz, a potem złożysz w zaledwie kilka sekund. Na Twoją szczególną uwagę zasługuje dedykowana misa wyposażona w specjalną osłonę wylotową pulpy oraz silikonowa uszczelka w wałku ślimakowym. 

 

 

 

 

Kilka sekund mycia

Pierwszy z tych elementów da Ci komfort szybkiego montażu urządzenia oraz bardzo prostego mycia(całe jego wnętrze jest gładkie, dzięki czemu żadne resztki nie mają prawa się na nim utrzymać). Drugi element skutecznie przeciwdziała gromadzeniu się pulpy na dnie misy. Elementy te pokryte są specjalną powierzchnią odpychającą zanieczyszczenia. Dzięki temu do ich umycia wystarczy kilka chwil pod bieżącą wodą. 

Nie masz przestrzeni na kolejne urządzenie? 

Zaoszczędzisz miejsce i zadbasz o styl swojej kuchni

 

Poza oczywistym przeznaczeniem tego urządzenia, jakim jest dostarczanie Ci przepysznych oraz zdrowych soków - Hurom H100S to również świetny gadżet, który ozdobi Twoje pomieszczenie.

Wyciskarka oferuje Ci bardzo stylowy i nowoczesny design, dostępny w aż 3 kolorach do wyboru. Dzięki temu nie będziesz musiała szukać dla niej dodatkowego miejsca w szafkach czy na regałach. Po skończonej pracy Hurom H100S możesz postawić w dowolnym miejscu np. obok czajnika lub tostera, aby nadawał Twojej kuchni jeszcze większej wyjątkowości.

 


Kość słoniowa

Kup Teraz

Czerwony

Kup Teraz

Czarna perła

Kup Teraz
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel