Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

PayU Raty 0%

Szybkie proste raty 0%

Wybrane produkty możesz zakupić w dogodnych ratach 0%. Raty są nieoprocentowane i zawrzesz je przez system PayU. Bez ukrtych kosztów i dodatkowych opłat a wniosek wypełnisz samodzielnie bez wizyty w banku! Decyzja nawet w 5min!
1
Wybierz Raty PayU 0%
Podczas wybierania formy płatności wybierz "PayU Raty"
2
Składanie Zamówienia
Przejdź dalej i zamów z obowiązkiem zapłaty. Wtedy zostaniesz przekierowany na stronę PayU aby wygodnie i szybko wypełnić Swój wniosek!
3
Oczekuj na decyzję
Po wypełnieniu wniosku, poczekaj kilka chwil na decyzję kredytową. W przypadku niektórych wniosków bank może kontaktować się w celu weryfikacji danych.
4
Gotowe
Po zakceptowaniu warunków kredytowych, Twoje zamówienie zostanie przekazane do Realizacji!

Pytania i odpowiedzi:Po wyborze PayU Raty nie przekierowuje mnie

Preferowanym sposobem wypełnienia wniosku ratalnego jest użycie komputera lub laptopa oraz korzystania ze stałego łącza internetowego. Jeśli nadal problem występuje lub ten punkt nie dotyczy Ciebie skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta pod adresem bok@hurom.pl lub zadzwoń do nas 44 711 16 55, nasi konsultanci pomogą Państwu przejść cały proces i służą pomocą.Czy muszę mieć konto bankowe?

Nie, ale znacząco to ułatwi proces zakupowy, aby potwierdzić wniosek można wykonać jednorazowy przelew weryfikacyjny na kwotę 1zł (która później zostanie Państwu zwrócona) lub wybrać opcję dostarczenia umowy kurierem w tym przypadku wciągu 2-3 dni roboczych przyjedzie kurier z umową w celu jej podpisania.Jakie dokumenty są wymagane?

Kredyt ratalny jest udzielany na podstawie oświadczenia, lecz w wybranych przypadkach Bank może zarządać od Państwa np. poświadczenia o źródle dochodu lub innych dokumentów potwierdzających zdolności kredytowe.Czas procederowania wniosku

Wstępna decyzja jest wydawana odrazu po wypełnieniu wniosku, lecz ten czas może wydłużyć się nawet do kilku dni jeśli bank będzie np. potrzebował dodatkowych dokumentów lub nie uda mu się potwierdzić Państwa danych zawartych we wniosku.

Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel