Bezpieczne zakupy
Idosell security badge
2022-05-31

Wyciskarka wolnoobrotowa i blender w jednym urządzeniu? Tak, to możliwe!

Najnowsze urządzenie marki HUROM, pozwoli Ci każdego dnia przygotować nie tylko dawkę pysznego soku, ale również niejeden posiłek, czy deser! Urządzenie posiada doskonale przemyślaną, skuteczną, a jednocześnie bardzo prostą konstrukcję. Dzięki temu jest łatwa w obsłudze i świetnie sprawdzi się w każdej kuchni.

Kolejnym innowacyjnym rozwiązaniem Hurom M100 jest inteligentny czujnik, który automatycznie wykrywa rodzaje zestawu umieszczonego na korpusie urządzenia. Wystarczy, że założysz misę od wyciskarki na korpus, a urządzenie będzie gotowe do wyciskania, natomiast zakładając kielich, urządzenie zmieni obroty i będzie przygotowane do blendowania. To banalnie proste! Wolnoobrotowe wyciskanie to szereg korzyści. Zapewnij sobie i swojej rodzinie dziennie zapotrzebowanie witaminowe w jednej szklance soku. Dzięki pojemnej komorze wsadowej i automatycznej pracy, wyciskanie jest łatwe i przyjemne. Wystarczy przygotować produkty i włożyć do komory, a wyciskarka M100 zrobi wszystko za Ciebie.

Funkcjonalne rozwiązania? Tylko z HUROM. Blender posiada aż 5 programów oraz tryb manualny. Każdy tryb umożliwia Ci przygotowanie innych potraw. Do tego program ręczny umożliwia pełną kontrolę nad całym procesem – tutaj to Ty zarządzasz, z jaką siłą mają być miażdżone poszczególne składniki. Samo sterowanie programami jest bardzo łatwe i odbywa się za pomocą intuicyjnego pokrętła. Blender poradzi sobie z niemal każdym składnikiem. Pokruszysz w nim lód, zrobisz pyszne smoothie, zblendujesz sosy, zrobisz pyszne pasty, czy hummus.