Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe poziome

( ilość produktów: 2 )

Wyciskarki poziome, które dla Ciebie przygotowaliśmy, to modele idealne do zadań specjalnych! To urządzenia, które powstały po to, abyś mógł wyciskać sok przede wszystkim  z selera, trawy pszenicznej i zieleniny liściastej. Poziome wyciskarki do soków, które dla Ciebie zebraliśmy W tej kategorii, pozwalają uzyskać maksymalną ilość soku, pozostawiając jedynie suchą pulpę. Dzięki temu możesz uzupełnić swoją dietę o składniki, które zapewnią Ci nie tylko zdrowie, ale też piękną cerę, czy zdrowe włosy. To pierwszy krok do tego, żeby życie było zdrowe i piękne!

Wyciskarki poziome – najlepsze modele w jednym miejscu!

Myślisz, że wyciskarki poziome są mało praktyczne? Nic bardziej mylnego! To modele, które mogą pracować z twardymi owocami, warzywami, zielenią liściastą i orzechami, aby uzyskać różne soki, smoothie, czy nawet mleko orzechowe. Do tego mogą zmielić czosnek i zioła, a nawet zrobić makaron! Sam przyznaj, że posiadanie w kuchni takiego pomocnika zdecydowanie ułatwia życie. Nie jest tajemnicą, że gdy choć raz użyje się takiej wyciskarki poziomej, to chce się z niej korzystać absolutnie każdego dnia. Zwłaszcza że u nas możesz liczyć na najlepsze modele na rynku. To maksimum wydajności przy banalnie prostej obsłudze i czyszczeniu!

Wyciskarki do soków poziome to maksimum możliwości

O możliwościach wyciskarek poziomych już nieco opowiedzieliśmy. Warto jednak dodać, że te urządzenia mają szereg innych zalet. Cicha praca? Jak najbardziej! W naszej ofercie możesz liczyć na modele, które zapewniają naprawdę cichą pracę przy niezwykle wydajnych silnikach. A to wszystko zamknięte jest w pięknych obudowach, które będą prezentować się fantastycznie w Twojej kuchni. Do tego są wolne od szkodliwego BPA, a sam sok jest świeży, pyszny i zawiera maksimum witamin. To maksimum soku w soku! Sam się przekonaj, wybierając jedną z wyciskarek poziomych!

pixel