Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarka z blenderem 2w1

( ilość produktów: 1 )

Uwielbiasz praktyczne rozwiązania? Jesteś fanem minimalizmu? Szukasz urządzenia wielofunkcyjnego? W takim razie świetnie trafiłeś! W tej kategorii przygotowaliśmy wyciskarki do soków 2w1, czyli wyciskarka wolnoobrotowa i blender. Brzmi kosmicznie? Cóż, to sprawka wybitnych konstruktorów, którym zależało na połączeniu wszystkich najważniejszych funkcji obu urządzeń. Musisz wiedzieć, że żadne nie zostało potraktowane po macoszemu – gdy trzeba blendować proponowane przez nas urządzenia blendują z ogromną mocą, rozdrabniając nawet najbardziej oporne składniki. Natomiast gdy trzeba wycisnąć sok, to wyciskają go do ostatniej kropelki i to z pełną gamą witamin, minerałów i składników odżywczych!

Wyciskarki do soków 2w1 z blenderem

Modele zebrane w tej kategorii to propozycje dla osób, które chcą ograniczyć ilość urządzeń, oszczędzając ilość wolnego miejsca w kuchni. Jaki jest sekret tych urządzeń? Przede wszystkim doskonale przemyślana, a jednocześnie bardzo prosta konstrukcja. Sercem urządzenia jest innowacyjny podwójny silnik: indukcyjny do wyciskania wolnoobrotowego oraz silnik tradycyjny wysokoobrotowy do blendowania. Obawiasz się o trudności z obsługą? Bez obaw! Pomiędzy programami możesz przełączać za pomocą prostego panelu. To jeszcze prostsze niż myślisz. I zdecydowanie wygodniejsze niż podłączanie kolejnego urządzenia w kuchni!

Wyciskarki 2w1 z blenderem to absolutna wygoda!

Wyobraź to sobie: w jednej chwili możesz przełączyć program, rozpędzając silnik do dużej prędkości, aby zmielić, skruszyć, czy zblendować niemal dowolne składniki. Jakie? Choćby kostki lodu, kawę, orzechy, twarde owoce i warzywa, ulubione liście (bazylię, czy miętę)… A to jeszcze nie koniec możliwości tych urządzeń! Wyciskarki 2w1 z blenderem z pewnością odmienią Twoje życie na lepsze, dodając do niego jeszcze więcej smaku i zdrowych potraw, czy soków. Gdy masz takie urządzenie, to aż chce się spędzać czas w kuchni. Coś o tym wiemy!

pixel