Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom Nagrody

KitchenInnovation of the Year

 

To jedna z najcenniejszych nagród, jakie można otrzymać. Dlaczego? Ponieważ jury oceniające produkty to konsumenci. Ich opinie są więc niezależne i wiarygodne. To zdecydowanie jedno z tych wyróżnień, z których jesteśmy najbardziej dumni. Zwłaszcza że organizator konkursu („Life Care”) nagradza nasze wyciskarki wolnoobrotowe już trzeci rok z rzędu! Cieszymy się, że nasza praca i nieustanny rozwój jest doceniany.

 

Te modele marki Hurom wygrywały w ubiegłych latach:

KitchenInnovation of the Year® 2020 : H200 

KitchenInnovation of the Year® 2019 : H-AI

KitchenInnovation of the Year® 2018 : H100

Reddot Design Award

 

Ta nagroda jest uznawana za ukoronowanie każdej marki. Walczą o nią najlepsi i najsłynniejsi producenci sprzętu z całego świata. Tym bardziej cieszymy się, że doceniono nasz design oraz najwyższą jakość i to dwukrotnie:

 

Red Dot Award / Product Design 2015 : HW-SBF15

Red Dot Award / Product Design 2013 : HH-SBF06

iF Product Design Award

 

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom wyróżniają się nie tylko, jeśli chodzi o skuteczność działania, ale również niepowtarzalny design i kreatywność. Dowodem może być nagroda iF Product Design Award przyznawana nieprzerwanie od 70 lat! Jakie kryteria brane są pod uwagę w tym prestiżowym konkursie? To m.in. kreatywność, praktyczność, trwałość, czy bezpieczeństwo. Jesteśmy dumni z tego, że w poprzednich latach wygrywaliśmy aż 4-krotnie:

 

iF product design award 2020 : H200

iF product design award 2015 : HW-SBF15

iF product design award 2014 : HK-BBF06

iF product design award 2014 : HH-SBF06

International Design Excellence Awards (IDEA)

 

W branży to wyróżnienie nazywane jest często „Oskarem”. To zdecydowanie najbardziej prestiżowa nagroda w Ameryce Północnej, przyznawana najlepszym producentom. Doceniono również naszą pracę: w 2013 roku stanęliśmy na trzecim miejscu podium, zdobywając brązowy medal za nasz flagowy model wyciskarki HH-SBF06.

Hurom Hits Grand Slam at International Invention Awards

W 2010 roku rozbiliśmy bank, zdobywając tzw. grand slam. Co to oznacza? Że wygraliśmy wszystkie trzy międzynarodowe konkursy w Genewie, Pittsburgu i Norymberdze. Tym samym udowodniliśmy, że nasze wyciskarki nie mają sobie równych na całym świecie!

  • 2010 Złota Nagroda na międzynarodowej wystawie w Genewie (Szwajcaria)
  • 2010 agroda za najbardziej innowacyjne urządzenie kuchenne na wystawie pt. Invention & New Product (INPEX) w USA
  • 2010 Złoty medal na iENA w Norymberdze (Niemcy)
Podziel się swoim komentarzem z innymi
pixel