Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom M100 2in1 – recenzja wyciskarki i blendera w jednym!

2024-01-11
Hurom M100 2in1 – recenzja wyciskarki i blendera w jednym!

Hurom M100 2in1 – jak silnik wypada na tle konkurencji?

Silnik to zdecydowanie serce każdej wyciskarki. Nowoczesne urządzenia dostępne na rynku pracują na silnikach bezszczotkowych i tutaj marka Hurom wiedzie absolutny prym, proponując niezawodne propozycje o dużej mocy. W przypadku modelu Hurom M100 2in1 mamy do czynienia z silnikiem hybrydowym, działającym w dwóch trybach. Dzięki inteligentnym czujnikom, po wybraniu przez użytkownika odpowiedniego modułu, urządzenie samo wie, jak pracować ma silnik. Zwłaszcza że urządzenie wyposażone jest w automatyczne rozpoznawanie założonego pojemnika. Brzmi kosmicznie?

Może opiszmy to na przykładzie: masz ochotę na sok pełen witamin? W takim razie urządzenie uruchomi powolny, osiągający wysoki moment obrotowy tryb przeznaczony do łatwego wyciskania soku nawet w twardych warzyw i owoców. A może zależy Ci na zblendowaniu składników? W takim wypadku silnik szybko wpędzający wirnik w ruch umożliwi Ci poszatkowanie niemal dowolnych składników. I trzeba przyznać, że ten silnik naprawdę robi wrażenie!

Hurom M100 2in1 – co z pojemnością urządzenia?

Model Hurom M100 2in1 nie ma się czego wstydzić nawet na tle najbardziej pojemnych wyciskarek na rynku. Z tą wyciskarką możesz zapomnieć raz na zawsze o wrzucaniu owoców lub warzyw do pojemnika na raty, a także o ich żmudnym obieraniu i krojeniu przed umieszczeniem w wyciskarce! Dlaczego? Komora Mega Hopper ma pojemność aż 2 l oraz średnicę 13 cm. Do tego jest wyposażona w funkcję automatycznego podawania, więc wszystkie składniki możesz śmiało wrzucić do niej od razu!

Hurom M100 2in1 – prostota obsługi

Przy wyborze wyciskarki wielu osobom zależy po prostu na prostocie obsługi. Jak na tym tle wypada Hurom M100 2w1? Trzeba przyznać, że naprawdę dobrze! Po Twojej stronie jest tylko wrzucenie składników. Naprawdę! Silnik w razie potrzeby, np. podczas wyciskania soku z twardych owoców, dzięki czujnikowi obciążenia, powtórzy obrót w odwrotnym kierunku, dzięki automatycznemu biegowi wstecznemu. Nie musisz więc czuwać nad pracą urządzenia. Możesz zająć się w tym czasie czymś innym – np. szykowaniem siebie do pracy albo dzieci do szkoły. Zwłaszcza że silnik posiada czujnik obciążenia, więc nie ma mowy o uszkodzeniu spowodowanym zbyt intensywnym wyciskaniem. Hurom M100 wyłączy się automatycznie po 5 minutach pracy. A co jeśli zapomnisz wyłączyć wyciskarkę? Nie ma takiej opcji – urządzenie wyłączy się automatycznie po 5 minutach!

Hurom M100 2in1 - wyciskarka wolnoobrotowa i blender 2w1

Hurom M100 2in1 – pozostałe funkcjonalności

Oczywiście samo wyciskanie soku to nie wszystko. W zestawie z Hurom M100 każdy użytkownik otrzymuje dwa filtry przeznaczone do przygotowania różnych rodzajów soków, w zależności od preferencji lub aktualnych potrzeb:

  • Drobny filtr pozwala na wyciśnięcie klarownego soku bez zawartości miąższu.
  • Filtr z szerszym rozstawem otworów pozwala z kolei na zrobienie soku przecierowego z większą ilością pulpy.

A to wciąż nie wszystko! Urządzenie ma tak dużą moc, że bez problemu poradzi sobie ze skruszeniem twardych kostek lodu, którymi w mig schłodzisz napoje. A może czeka Cię grill z rodziną i znajomymi? Tutaj również Hurom M100 2w1 sprawdzi się doskonale. Korzystając z tego urządzenia, przygotujesz swoje ulubione mieszanki przypraw, które wzbogacą smak grillowanych warzyw i mięsa.

Na koniec zostawiliśmy kwestię, która dla wielu osób jest najbardziej kłopotliwa, czyli… czyszczenie urządzenia. Ale i tutaj wyciskarka Hurom M100 2w1 pozytywnie zaskakuje. Za sprawą automatycznego trybu czyszczącego po użyciu Hurom M100 jako blendera, kielich umyjesz wygodnie i w ekspresowym tempie. Prosta budowa urządzenia sprawia, że po korzystaniu z niego jako wyciskarki, wystarczy tylko przepłukać zabrudzone elementy pod bieżącą wodą. Z kolei w trybie blendera wystarczy włączyć automatyczny program czyszczenia „self cleaning”. Tak, to naprawdę takie proste!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024

Polecane

Hurom M100 2in1 - wyciskarka wolnoobrotowa i blender 2w1 Promocja

Hurom M100 2in1 - wyciskarka wolnoobrotowa i blender 2w1

2 690,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 2 990,00 zł/1szt.-10% Cena regularna: 3 290,00 zł brutto/1szt.-18%
pixel