Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Najnowsze wyciskarki wolnoobrotowe HUROM

2018-11-19
Najnowsze wyciskarki wolnoobrotowe HUROM
Świeżo wyciskane soki to samo zdrowie, niezwykłe bogactwo witamin i cennych składników. Jest to wiadome już od pokoleń. Jednak nasze babcie niestety nie miały możliwości pozyskiwania samego soku z owoców czy warzyw a metodą na zachowanie zdrowia, było po prostu ich spożywanie. Nasze mamy wyciskały soki ręcznie lub też przy użyciu sokowirówki. Jednak czy sokowirówka jest najlepszą metodą na pozyskiwanie soku? Najlepszym urządzeniem, w jakie możemy zaopatrzyć się dla naszego zdrowia, jest wyciskarka wolnoobrotowa.

Odrobina historii, czyli początki wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe są urządzeniami stosunkowo nowymi. Po raz pierwszy trafiły na rynek w latach 30. XX wieku. Były to urządzenia dużo prostsze i mniej zaawansowane technologicznie, jednak dawały zalążek dla wspaniałych i funkcjonalnych urządzeń, do jakich mamy dostęp obecnie. Z czasem inżynierowie wprowadzali kolejne udogodnienia dla użytkowników wyciskarek wolnoobrotowych,tym samym stopniowo je ulepszając. Obecnie rynek wyciskarek wolnoobrotowych jest tak duży, że wybór odpowiedniego urządzenia do swoich potrzeb nie jest wcale tak oczywisty, jak mógłby się wydawać. W kwestii rozwoju segmentu wyciskarek wolnoobrotowych ogromną rolę odegrała firma Hurom. To ona opatentowała pierwsze urządzenie do wolnoobrotowego wyciskania soków. Hurom jest firmą specjalizującą się konkretnie w tych urządzeniach. W kwestii tej dochodzi do perfekcji, jednak nie spoczywa na laurach i dąży do ciągłego ulepszania swoich produktów oraz poprawiania komfortu pracy z nimi. Jest to możliwe dzięki funkcjonującemu przy firmie Hurom Centrum Badań i Rozwoju, w którym nieustannie prowadzone są prace nad unowocześnianiem oferty tej firmy.

Rodzaje wyciskarek wolnoobrotowych

Wyciskarki wolnoobrotowe pracują na zasadzie wyciskania soku poprzez miażdżenie, dzięki zastosowaniu wałka ślimakowego i odpowiednio wyprofilowanego sita. Na rynku można znaleźć pionowe wyciskarki wolnoobrotowe oraz poziome wyciskarki wolnoobrotowe. Każda z nich ma swoje wady i zalety. Wyciskarki poziome do niedawna były znacznie bardziej funkcjonalne niż pionowe wyciskarki wolnoobrotowe. Dzięki poziomemu ułożeniu wałka ślimakowego w stosunku do otworu wlotowego, możliwe było wykorzystanie wyciskarki na tak różne sposoby, że stawała się ona niemal swego rodzaju robotem kuchennym. Przy jej użyciu można było przyrządzać soki, zupy krem, koktajle a nawet domowy makaron. Jednak wyciskarki te miały też swoje wady. Charakteryzowały się dużymi wymiarami i sporą wagą. Były też dosyć nieporęczne i trudne w przenoszeniu czy chowaniu, a i mycie urządzenia było dość trudne i problematyczne z powodu licznych zagłębień i zakamarków, w których pozostawały resztki jedzenia. Z tego powodu lider rynku, firma Hurom, pracowała nad wprowadzaniem kolejnych nowych funkcjonalności do wyciskarek pionowych tak, aby z czasem mogły dorównać urządzeniom poziomym. Nadszedł ten moment, kiedy wyciskarki pionowe nie tylko są dużo mniejsze, lżejsze, wygodniejsze i zwyczajnie ładniejsze dla oka, ale także mają tak samo wiele, a czasami nawet więcej funkcji, niż ich poziome odpowiedniki, a ich mycie jest niemal tak łatwe, jak opłukanie szklanki po soku.


Nowoczesne pionowe wyciskarki wolnoobrotowe

Na największą uwagę zasługują urządzenia marki Hurom. Wśród najlepszych z nich, cieszących się największą popularnością, należy wymienić wyciskarkę do soków Hurom H100 i wyciskarkę do soków Hurom HAI One Stop. W dalszej kolejności na uwagę zasługują także wyciskarka do soków Hurom H-AF / H-AE, wyciskarka do soków Hurom HZ / H-AA oraz wyciskarka do soków Hurom HV / HT. Są to urządzenia najwyższej klasy o wysokiej renomie, które można kupić po bardzo atrakcyjnej cenie. Produkty marki Hurom dostosowane są do potrzeb wszystkich użytkowników i zasobności  każdego portfela. Dobrze jest dokładnie prześledzić ofertę firmy, aby znaleźć urządzenie najlepsze dla siebie. Liczne funkcje mogą z powodzeniem przyprawić o zawrót głowy, nawet najbardziej zdecydowanego klienta. Dlatego też postaramy się tu szczegółowo zaprezentować każde urządzenie, aby ułatwić wybór.Wyciskarka do soków Hurom H-AF / H-AE

Urządzenia te są doskonałym przykładem produktów z linii Hurom Alpha Plus. Niebywale ulepszone i naszpikowane gadżetami. Wyposażone w dwa funkcjonalne otwory wsadowe. Ponadto dla ułatwienia montażu i demontażu całego urządzenia, uproszczono budowę misy i dzięki temu mycie stało się dużo łatwiejsze. Ponadto misa pozbawiona kłopotliwych zagłębień nie sprawia trudności w czyszczeniu. Dodatkowo wyciskarki z tej linii szczycą się największą wydajnością na rynku. Dzięki wyposażeniu w specjalną opatentowaną manetkę, dają możliwość łatwej i płynnej regulacji gęstości soku, od zupełnie klarownego, aż po gęsty i esencjonalny. Przystawka do lodów umożliwia wykorzystanie urządzenia w upalne, letnie dni. Oprócz tego dodatkowe wyposażenie pozwala przygotować domowe masło i mleko orzechowe, na przykład kokosowe czy migdałowe. Ich niebywała funkcjonalność sprawia, że nie można prosić o więcej. Mimo to producent oferuje coś jeszcze, a mianowicie piękny i zachwycający design. Za projekt wizualny odpowiada włoskie studio projektowe Giugiaro Design, które stoi także za sekretem sukcesu licznych marek samochodowych, takich jak na przykład Maserati, Alfa Romeo i Ferrari. Wyciskarki zdobyły już liczne nagrody z zakresu designu, zarówno te przyznawane przez specjalistów, jak i konsumentów. Obecnie wszystkie urządzenia marki Hurom, a więc również wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H-AF / H-AE oferują 10 lat gwarancji na całe urządzenie w systemie door-to-door.


Wyciskarka do soków Hurom HZ / H-AA

To wyciskarki nieco starsze, z serii Alpha Plus, jednak wciąż godne uwagi. Dają gwarancję najwyższej wydajności i klarowności soków. W tych modelach również mamy możliwość regulacji klarowności soku a oprócz tego do dyspozycji klientów są dwa sita i przystawka do lodów. Obudowa ze stali nierdzewnej nadaje nowoczesnego, stylowego wyglądu. Model HZ oferuje najbogatsze wyposażenie, bez potrzeby dopłacania za dodatkowe elementy. W wyposażeniu tym można znaleźć między innymi squeezer do cytrusów. Modele te również oferują 10 lat gwarancji na całe urządzenie w systemie door-to-door.


Wyciskarka do soków Hurom HV / HT

Modele te zaliczają się do klasycznej oferty marki Hurom i pochodzą z serii Classic. Są to pierwsze modele, w których zastosowano opatentowaną manetkę do regulacji gęstości soku. Urządzenia te nadal cieszą się dużą popularnością, dzięki atrakcyjnej cenie oraz wysokiej wydajności i klarowności otrzymywanych soków. Brak w nich jednak funkcji mielenia czy przygotowywania lodów. Jeśli jednak zależy wam wyłącznie na sokach najwyższej jakości, to urządzenia te bez wątpienia będą dobrym wyborem. Podobnie jak nowsze modele, tak i w urządzeniach z serii Classic otrzymujemy 10 lat gwarancji na cały sprzęt, udzielane w systemie door-to-door.


Najnowsze wyciskarki wolnoobrotowe marki Hurom


Jednak absolutnym i niepowtarzalnym hitem a jednocześnie najnowszymi urządzeniami marki Hurom są wyciskarki Hurom H100 i Hurom HAI One Stop. Urządzenia te są pełne zalet i funkcjonalności, które zmieniają zwykłą wyciskarkę wolnoobrotową niemal w wielofunkcyjnego robota kuchennego.Wyciskarka Hurom HAI One Stop

To absolutnie najnowsze urządzenie tego producenta. Wejście na rynek wyciskarki Hurom HAI One Stop to istna rewolucja w wolnoobrotowym wyciskaniu soków. Czy to jeszcze wyciskarka wolnoobrotowa czy już może blender kielichowy? Urządzenie to łączy wszystko co najlepsze z urządzeń, które przez lata służyły nam do otrzymywania zdrowych soków owocowych i owocowo-warzywnych. Niebywałą zaletą jest zdolność Hurom One Stop do  samodzielnego dozowania składników soku. Dzięki pokrywie One Stop, wszystkie składniki wystarczy wrzucić do misy, zamknąć ją i uruchomić, a dzięki temu otrzymamy pyszny, zdrowy sok bez wielogodzinnego stania w kuchni. To niebywała wygoda, która pozwala zaoszczędzić czas i w trakcie robienia soku zająć się innymi czynnościami. Ważne jest także to, że produkty, z których przygotowujemy sok nie muszą być krojone, dzięki dużemu otworowi wsadowemu o średnicy aż 12 cm. Jednak jak urządzenie radzi sobie z tak dużymi kawałkami warzyw i owoców? Dzięki dwóm specjalnie wyprofilowanym nożom. Jeden z noży, w kształcie litery S odpowiada za wstępne rozdrabnianie produktów i popychanie ich na drugi nóż. Drugi - w kształcie litery C, dokładniej przecina składniki i omiata dno, aby precyzyjnie dawkować przez dwa otwory wszystko w kierunku misy z wałkiem ślimakowym. Przy tym wszystkim mimo zastosowania tak dużego otworu wsadowego i wyjątkowo jak dla Huroma także noży, nie zapomniano tu o bezpieczeństwie. Urządzenie HAI One Stop jest naszpikowane licznymi czujnikami bezpieczeństwa, które nie pozwolą na uruchomienie urządzenia, jeśli zostanie ono źle zamontowane lub pokrywa otworu wsadowego nie będzie zamknięta. Dodatkowo urządzenie oferuje wszystkie możliwości, które były dostępne we wcześniejszych modelach, a więc między innymi przygotowywanie smoothie, koktajli czy zup krem i przecierów dla dzieci. Warto wspomnieć, że również Hurom HAI One Stop posiada 10 lat gwarancji w systemie door-to-door.Wyciskarka Hurom H100

Nowa wyciskarka Hurom H100 to nieco tańsza propozycja dla wszystkich tych, którzy mimo niższej ceny nie chcą tracić na jakości. Poświadcza to 10-letnia gwarancja Hurom oraz materiały i wykonanie najwyższej jakości. Dodatkowo całość jest stworzona i dopracowana przez inżynierów z Centrum Badań i Innowacji Hurom. Dzięki H100 możemy otrzymywać wyśmienite soki z opcją regulowania ich gęstości, a oprócz tego także smoothie, koktajle, przeciery dla dzieci i zupy krem. W wyciskarce Hurom H100 zastosowano szereg rozwiązań mających na celu ułatwienie demontażu i montażu urządzenia oraz jeszcze szybszego, prostszego i dokładniejszego mycia. Przede wszystkim w urządzeniu tym zastosowano rewolucyjny filtr siatkowy. Unikalna budowa zestawu dwóch filtrów pozwala uniknąć gromadzenia się miąższu w szczelinach filtra. To pierwszy krok w kierunku łatwiejszego mycia. Oprócz tego w misie zastosowano rowki prowadzące, które umożliwiają zamocowanie zespołu komory jedną ręką i zaledwie jednym ruchem. Również wnętrze komory zostało dokładniej przemyślane, aby wyeliminować wszelkie zakamarki, w których jeszcze mogły zbierać się resztki soku po wyciśnięciu i utrudniać mycie wyciskarki. Kolejny punkt dla Huroma za ułatwianie codziennego użytkowania sprzętu tej marki. W ostatniej kolejności należy wspomnieć o wcale nie mniej ważnej funkcji, czyli niebywale łatwym montażu i demontażu całego urządzenia. Dzięki temu szybko i łatwo oddzielimy od siebie poszczególne elementy wyciskarki i umyjemy je. Jeśli do tej pory kiedykolwiek odpuszczaliśmy wypicie świeżego soku z obawy o potrzebę mycia wyciskarki, to Hurom H100 jest właśnie stworzony dla takich osób. Skomplikowane mycie urządzenia nie będzie już stanowiło problemu. Dodatkowo te wszystkie udogodnienia i zmiany w urządzeniu H100 łączą się z niższą ceną i wysoką funkcjonalnością. Połączenie idealne, które aż skłania do zakupu.

Sprawdź ofertę bestsellerów:

Czytaj również:

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2018

Polecane

Hurom H-AI One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-SBE20 Promocja

Hurom H-AI One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-SBE20

1 290,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 590,00 zł/1szt.-18% Cena regularna: 1 990,00 zł brutto/1szt.-35%
Hurom H-AI One Stop czerwona - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-RBE20 Okazja

Hurom H-AI One Stop czerwona - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-RBE20

1 789,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 590,00 zł/1szt.+12% Cena regularna: 1 990,00 zł brutto/1szt.-10%
Hurom H-AI One Stop różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-LBE20 Okazja

Hurom H-AI One Stop różowe złoto - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-LBE20

1 789,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 489,00 zł/1szt.+20% Cena regularna: 1 990,00 zł brutto/1szt.-10%
Hurom H100S - wyciskarka wolnoobrotowa do soków - mycie w 5 sekund, innowacyjne filtry - czarna, H-100S-BBEA02 Promocja

Hurom H100S - wyciskarka wolnoobrotowa do soków - mycie w 5 sekund, innowacyjne filtry - czarna, H-100S-BBEA02

1 190,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 490,00 zł/1szt.-20% Cena regularna: 1 890,00 zł brutto/1szt.-37%
Hurom H100S - wyciskarka wolnoobrotowa do soków - mycie w 5 sekund, innowacyjne filtry - kość słoniowa, H-100S-IBEA02 Promocja

Hurom H100S - wyciskarka wolnoobrotowa do soków - mycie w 5 sekund, innowacyjne filtry - kość słoniowa, H-100S-IBEA02

1 190,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 490,00 zł/1szt.-20% Cena regularna: 1 890,00 zł brutto/1szt.-37%
Hurom H100S - wyciskarka wolnoobrotowa do soków - mycie w 5 sekund, innowacyjne filtry - czerwona, H-100S-RBEA02 Promocja

Hurom H100S - wyciskarka wolnoobrotowa do soków - mycie w 5 sekund, innowacyjne filtry - czerwona, H-100S-RBEA02

1 190,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 490,00 zł/1szt.-20% Cena regularna: 1 890,00 zł brutto/1szt.-37%
pixel