Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarka do soków do gastronomii. Jaki model będzie najlepszy?

2024-01-22
Wyciskarka do soków do gastronomii. Jaki model będzie najlepszy?

Czym się kierować, wybierając wyciskarkę do soków do gastronomii?

Wyciskarki do soków odgrywają istotną rolę w branży gastronomicznej, umożliwiając przygotowywanie świeżych i zdrowych soków dla klientów. Wybór odpowiedniego modelu może znacząco wpłynąć na efektywność, jakość soku i ogólną satysfakcję zarówno klientów, jak i pracowników kuchni – przecież takie urządzenie musi być nie tylko wydajne, ale także proste w obsłudze, czyszczeniu i pracy. Na co więc powinieneś zwrócić uwagę, wybierając wyciskarkę do gastronomii?

Moc wyciskarki wpływa na jej zdolność do radzenia sobie z różnymi rodzajami produktów to jedna z podstawowych kwestii. W gastronomii, gdzie czas jest kluczowy, warto rozważyć modele o większej mocy, które umożliwiają szybkie i efektywne wyciskanie dużej ilości soku. Wybór modelu o dostosowanej prędkości może być korzystny, pozwalając dostosować się do różnych rodzajów surowców.

Kolejny istotny czynnik, to ilość soku, którą można uzyskać w jednym cyklu wyciskania. Przed zakupem wyciskarki do soków do gastronomii, należy określić oczekiwaną ilość soku, jaką planuje się produkować. Modele o większej pojemności i wydajności są odpowiednie dla lokalów gastronomicznych obsługujących duże ilości klientów. Dla tych, którzy planują intensywne użycie wyciskarki, model o zwiększonej wytrzymałości będzie kluczowy.

Nie mniej ważna jest także kwestia czyszczenia. Przecież efektywność i wydajność wyciskarki zależą również od łatwości czyszczenia! W modelach, które umożliwiają łatwe demontaż i mycie poszczególnych części, mycie może być szybkie i bezproblemowe, co jest istotne w środowisku gastronomicznym. Koniecznie weź to pod uwagę!

Jaki model wyciskarki sprawdzi się w gastronomii?

Jeśli myślimy o wyciskarce idealnej do pracy w gastronomii, to z pewnością warto wspomnieć o wyciskarce wolnoobrotowej Hurom HWS PRO. Co ją wyróżnia? Przede wszystkim:

  • Inteligentna komora wsadowa – znana z naszych bestsellerowych modeli domowych technologia Hurom „ONE STOP”, pozwala załadować do komory całą porcję składników za jednym podejściem, bez konieczności ciągłego ich dokładania. Podstawą technologii HUROM „One Stop” jest samoistne, automatyczne przenoszenie składników do misy w trakcie procesu wyciskania.
  • Podwójna komora wsadowa – umożliwia ciągłe wrzucanie owoców i warzyw, także tych długich, jak marchew, pietruszka, seler naciowy.
  • Wydajny silnik – profesjonalny, bezszczotkowy silnik podoła nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Innowacyjna technologia chłodzenia silnika pozwala na kilkugodzinną, ciągłą pracę bez ryzyka i strachu przed przegrzaniem i blokadą urządzenia. W gastronomii to absolutna podstawa!
  • Prosta obsługa – umieszczony w dogodnym miejscu włącznik oraz otwór wylotu pulpy podnosi wygodę podczas użytkowania urządzenia. Dodatkowym atutem urządzenia jest wyświetlacz z kolorowymi diodami LED, który wskazuje aktualny status pracy wyciskarki.
  • Możliwość regulacji gęstości soku – za pomocą opatentowanej manetki przygotujesz idealnie gładki sok lub gęste smoothie z większą ilością miąższu i błonnika. Wszystko zgodnie z życzeniem klienta!
  • Korek niekapek – pozwala na przechowanie soku w misie bez konieczności opróżniania jej od razu. Korek w Hurom HW PRO jest pomocny we wstępnym oczyszczaniu urządzenia, utrzymując wodę w misie, kiedy szczotki usuwają resztki owoców i warzyw z sita.

Szukając wyciskarki do soków, która sprawdzi się w warunkach bojowych, zdecydowanie warto rozważyć właśnie Hurom HWS PRO. To jedna z tych propozycji, które gwarantują nie tylko efektywne wyciskanie soku, ale która również jest prosta w obsłudze, więc nie blokuje pracy użytkownika. Jak dla nas absolutny hit!

Pokaż więcej wpisów z Styczeń 2024

Polecane

Hurom Zestaw HWS PRO - profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa do soków - do gastronomii, stal nierdzewna, HW-SBE18, Squeezer HW PRO Okazja

Hurom Zestaw HWS PRO - profesjonalna wyciskarka wolnoobrotowa do soków - do gastronomii, stal nierdzewna, HW-SBE18, Squeezer HW PRO

4 990,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 4 990,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 5 189,00 zł brutto/1szt.-4%
pixel