Kupuj wygodnie na Raty 0% PayU | Teraz dostępne aż 15 Rat x 0%! | Dowiedz się więcej >>
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H-AA

( ilość produktów: 6 )

Przedstawiamy wyjątkową wyciskarkę wolnoobrotową Hurom H-AA Alpha. To urządzenie przygotowujące pyszne i zdrowe soki, które wyposażono w innowacyjną technologię. Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H-AA wyciskają owoce i warzywa do ostatniej kropli!

Cena
-
Kolor

Wydajna wyciskarka Hurom H-AA Alpha

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko blendery czy wyciskarki do cytrusów. Oferujemy także inne wyjątkowe sprzęty. Jednym z nich są wyciskarki Hurom H-AA. To unikatowe urządzenia, które jako pierwsze wyposażono w innowacyjną technologię Alpha SST. Dzięki niej wałek ślimakowy, który obraca się z prędkością 43 obrotów na minutę, jest w stanie działać znacznie wydajniej niż dotychczas. Technologia Slow Squeeze sprawia, że sok będzie świeży i zachowa wszystkie naturalne składniki odżywcze. Dzięki temu wypijesz zdrowy i pyszny napój!

To jednak nie wszystkie zalety wyciskarki do owoców Hurom H-AA. Wyróżnia ją także duża wydajność, dzięki której wyciska wszystkie składniki do ostatniej kropli. Oznacza to nie tylko, że przy jej pomocy otrzymasz więcej soku niż w przypadku innych modeli, ale także to, że nic się nie zmarnuje.

Mycie oferowanej przez nas wyciskarki do owoców i warzyw jest banalnie proste, dzięki uproszczonemu systemowi czyszczenia. Wystarczy przepuścić wodę przez urządzenie, aby je wypłukać i móc z niego ponownie korzystać. Po zakończeniu pracy należy oddzielić elementy i je umyć.

Wyciskarki do soku Hurom H-AA to także doskonała jakość wykonania. Posiadają korpus wykonany z odpornego na uszkodzenia tworzywa ABS oraz wytrzymałe sitko i ślimak z ultemu. Dzięki temu to urządzenia, które pozostaną z Tobą przez wiele lat!

Hurom H-AA - wielofunkcyjne urządzenie

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H-AA to uniwersalne narzędzie pracy w kuchni. Przy ich pomocy uzyskasz świeży i zdrowy sok z Twoich ulubionych składników. To Ty decydujesz jakich owoców i warzyw użyjesz. Dodatkowo wyciskarki do warzyw Hurom H-AA wyposażono w manetkę regulacji gęstości i dwa sitka, dzięki którym zdecydujesz o ilości miąższu znajdującej się w Twoim napoju.

Co równie ważne Hurom H-AA można wykorzystać nie tylko do przygotowywania soku, ale także do robienia tofu. Natomiast podczas upalnych dni, dzięki dodatkowej przystawce doskonale sprawdzi się również do robienia lodów.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H-AA w naszej ofercie

Oferujemy wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H-AA Alpha w 2 bardzo modnych kolorach: srebrnym i czarnym macie. Dzięki temu z łatwością dostosujesz ich barwę do wystroju Twojej kuchni. Kolorystyka pasująca do wnętrza sprawi, że tworzenie soków będzie równie przyjemne, co miłe dla oka.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wybrania wyciskarki wolnoobrotowej do warzyw i owoców Hurom H-AA!

pixel