Kupuj wygodnie na Raty 0% PayU | Teraz dostępne aż 15 Rat x 0%! | Dowiedz się więcej >>
Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HZS Alpha Plus

( ilość produktów: 1 )

Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus to produkt, zajmujący szczególne miejsce w naszej ofercie. Należy ona bowiem do unikalnej serii premium. Klienci naszego sklepu wybierają Hurom HZS Alpha Plus nie tylko ze względu na atrakcyjny design, ale również skuteczność i wielofunkcyjność.

Hurom HZS - codzienna dawka witamin

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HZS z pewnością wyróżniają się na tle innych urządzeń takich jak blendery czy wyciskarki do cytrusów innych marek. Dzięki nim zaserwujesz sobie i swojej rodzinie codzienną, zdrową dawkę witamin i wartości odżywczych. Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HZS pozwolą Ci przygotować w pełni naturalne soki, nieskażone szkodliwymi konserwantami, sztucznymi składnikami lub dużą ilością cukru. Z pewnością spełnią więc wszystkie Twoje potrzeby.

Dodatkowo w wyciskarkach do owoców Hurom HZS zastosowano nowoczesną technologię pozwalającą na ogromną oszczędność czasu. Zdrowy sok owocowy lub warzywny otrzymasz w mgnieniu oka, bez specjalnego wcześniejszego przygotowania owoców.

Wyciskarka do owoców Hurom HZS Alpha Plus - najlepszy wybór

Nasze wyciskarki do soku Hurom HZS oferują innowacyjną technologię wolnoobrotowego wyciskania. Dzięki temu otrzymasz prawdziwą esencję warzyw i owoców. Urządzenie nie sieka, a miażdży owoce i warzywa, wydobywając z nich wszystko, co najlepsze. Dzięki temu witaminy i minerały są na wyciągnięcie ręki.

Wyciskarki do warzyw Hurom HZS są także niezwykle praktyczne. Panel LED poinformuje Cię o stanie pracy wyciskarki, procesie ekstrakcji oraz biegu wstecznym. Równie prosta i intuicyjna jest obsługa tej wyciskarki wolnoobrotowej. Ponadto urządzenie posiada specjalny znak bezpieczeństwa "HiddenTag", dzięki czemu możesz mieć pewność, że produkt przeszedł wszystkie możliwe testy bezpieczeństwa.

Innowacyjna budowa wyciskarki Hurom HZS

Poznaj wyciskarki do owoców Hurom HZS i doceń jej starannie wykonane elementy - szczelną misę zintegrowaną z wałkiem ślimakowym, wyjmowaną zębatkę, ułatwiającą czyszczenie i wiele więcej. Dodatkowo wyciskarka wolnoobrotowa Hurom wykonana została z niezwykle wytrzymałego i świetnie wyglądającego materiału - srebrnej szczotkowanej stali nierdzewnej. Dzięki temu możesz mieć pewność, że urządzenie będzie działać prawidłowo przez kilka, a nawet kilkadziesiąt lat. Dodatkowo producent zapewnia klientom gwarancję na 10 lat bezawaryjnego i niezakłóconego działania wyciskarki do soku.

Hurom HZS to wielofunkcyjne urządzenie, które pomoże Ci utrzymać zdrową i pełną witamin dietę! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel