Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom Alpha Plus

Ekskluzywna i unikalna

Seria Hurom Alpha Plus

Wyciskarka Hurom Alpha Plus

Innowacyjne urządzenie pozwalające na wykonanie przepysznego, zdrowego soku w zaciszu własnego domu.

Hurom jest koreańską firmą, która swoją pierwszą wyciskarkę wolnoobrotową wypuściła na rynek w 1974 roku. Od tamtego czasu stale rozwija technologię, by podnosić jakość swoich produktów. Jest liderem w segmencie wyciskarek klasy Premium, pozostawiając konkurencję daleko w tyle!

Wyciskarka Hurom Alpha Plus
Unikalny Design i jeszcze szybsze wyciskanie

Hurom Alpha Plus Gioretto Giugiaro, mistrz projektowania pojazdów, od 1955 stworzył setki znanych supersamochodów i znany jest jako żywa legenda w świecie projektantów samochodów. Założone w 1981 roku przez Gioretto Giugiaro, Giugiaro Design dąży do innowacyjnych, futurystycznych, zaawansowanych technicznie i nakierowanych na użytkownika projektów. Dzięki współpracy z HUROM, liderem zdrowego trybu życia poprzez innowacyjne technologie, z Giugiaro Design, stworzono NOWY projekt, by poprowadzić światowy ruch zdrowych soków. Dzięki wyciskarce HUROM Twoja kuchnia zawsze będzie się wyróżniać.

Wyjątkowy Design

To co wyróżnia wyciskarkę Hurom Alpha Plus spośród innych urządzeń tego typu, to jej nietuzinkowy design. Wizualną stroną tego urządzenia zajęła się renomowana firma Italiandesign Giugiaro, która stoi za sekretami designerskimi takich marek jak: Bugati, Maserati, Ferrari czy Lamborghini. Świadczy to o niesamowitej dbałości firmy Hurom o najdrobniejsze szczegóły. Trwa to od lat i już niejednokrotnie zaowocowało nagrodami w tej dziedzinie, między innymi Red Dot Design Award i IF Design Award.
Hurom H-AF

Giugiaro Design Edition

H-AF Series

Hurom Alpha Plus przełącznik

Intuicyjny Przycisk

Intuicyjny i dobrze widoczny przycisk z tyłu urządzenia sprawia, że użytkownikom łatwiej jest go znaleźć i przycisnąć.
Hurom Alpha Plus manetka

Solidny Design

Wyciskarka odznacza się odważną, a zarazem elegancką formą i pięknym matowym wykończeniem.
Hurom Alpha Plus uchwyt

Wygodny uchwyt

Wyciskarka posiada z tyłu wygodny uchwyt, umożliwiający łatwiejsze i bezpieczniejsze przenoszenie urządzenia
Hurom H-AE

Giugiaro Design Edition

H-AF Series

Hurom Alpha Plus logo

Atrakcyjne Logo

Dzięki metodzie TERMODRUKU loga Giugiaro Design i HUROM zostają nałożone z przodu urządzenia nadając mu bardziej luksusowy wygląd.
Hurom Alpha Plus design

Solidny Design

Wyciskarka odznacza się odważną, a zarazem elegancką formą i pięknym matowym wykończeniem.
Hurom Alpha Plus design

Designerski Projekt

Firma Hurom zadbała o najdrobniejsze szczegóły przy projekcie z serii ALPHA PLUS współpracując z firmą Gioretto Giugiariego.
Hurom Alpha Plus otwory

Podwójny wlot

Wyciskarka z serii Alpha Plus została wyposażona w dodatkowy otwór do podawania produktów

Jest otwór boczny (oprócz standardowego otworu u góry urządzenia, który pozostał na swoim miejscu), wyposażony w tacę nachyloną pod kątem 4 stopni. Dodatkowo otwór ten został specjalnie poszerzony. To rozwiązanie sprawia, że podawanie do urządzenia mniejszych elementów, takich jak borówki, maliny czy truskawki, jest łatwiejsze niż kiedykolwiek wcześniej. Wystarczy wysypać produkty na tacę, a ta dzięki swojemu pochyleniu, zrobi za nas całą resztę.
Hurom Alpha Plus wlot

Podwójny wlot

Montaż w dowolnym kierunku

Czujniki magnetyczne zostały zainstalowane w pokrywie po obu stronach, co umożliwia montaż i użytkowanie platformy wsadowej w dwóch przeciwnych kierunkach.
Hurom Alpha Plus misa

Ulepszona Misa Alpha Plusa

W najnowszym modelu wyciskarki marki Hurom poprawiono wiele elementów

Przede wszystkim zmieniono konstrukcję misy, co sprawia, że teraz jest ona bardziej szczelna. W samej konstrukcji ulepszono również wysokość umieszczenia wałka ślimakowego. Zmniejsza to ryzyko owijania długich włókien roślin liściastych i sprawia, że wyciskanie soków z zielonych warzyw jest jeszcze łatwiejsze i przyjemniejsze. Wszystkie te zastosowane zmiany doprowadziły do zmniejszenia przestrzeni pomiędzy wałkiem a misą, przez co szczelniej wypełniona powierzchnia minimalizuje ilość gromadzonej pulpy.
Hurom Alpha Plus montaż

Prosty Montaż/Demontaż i Ułatwione czyszczenie

Alpha Plus to szereg zalet, a wśród nich niebywale łatwy montaż i demontaż urządzenia. Jest to szczególnie ważne dla utrzymania czystości urządzenia. Nowa konstrukcja misy powoduje, że podczas powstawania soku jest ona równocześnie czyszczona i wymiatana. Ponadto po zakończonej pracy można szybko wyczyścić wyciskarkę nalewając do podajnika na produkty szklankę wody - reszta zrobi się za nas.

Dla bardziej wymagających użytkowników, istnieje również możliwość demontażu wszystkich elementów urządzenia w celu łatwego ich wyczyszczenia i umycia. Należy pamiętać, że w trosce o bezpieczeństwo swoich klientów firma Hurom wyeliminowała ze swojego urządzenia wszelkie noże i niebezpieczne, ostre krawędzie.

Dlaczego Alpha Plus?

Wyciskarka wolnoobrotowa marki Hurom jest również niebywale lekka. Waży jedynie 5,3 kg. Charakteryzuje się pracą z bardzo niską prędkością, bo jedyne na poziomie 43 obrotów/minutę. Jest to jedna z najniższych wartości jakie możemy znaleźć w wyciskarkach wolnoobrotowych na rynku. A przecież właśnie na tym nam zależy. Im niższa prędkość pracy wyciskarki, tym mniejsze temperatury osiągają wewnętrzne elementy urządzenia, a tym samym zachodzą mniejsze straty witamin i składników odżywczych. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom, dzięki zastosowaniu silników indukcyjnych najwyższej jakości pracuje niebywale cicho oraz, co bardzo ważne, energooszczędnie. Cicha praca pozwoli Ci na wykonanie pysznego soku nawet kiedy reszta domowników jeszcze śpi.

Firma Hurom znana ze swojej dużej dbałości o szczegóły i tym razem nie zawiodła swoich klientów. Zadbano, aby korzystanie z wyciskarki było jak najbezpieczniejsze. Zastosowano podwójne czujniki bezpieczeństwa, które pozwalają na uruchomienie urządzenia wyłącznie po jego poprawnym zamontowaniu. Nowoczesny układ chłodzenia zapobiega przegrzaniu silnika wyciskarki podczas pracy. Z kolei otwory wentylacyjne wpasowały się w nowoczesny design. Ponadto szerokość otworu wsadowego zaprojektowano tak, aby nawet najmniejsza dziecięca rączka nie była w stanie się przez niego przedostać. Można więc z powodzeniem wykonywać soki ze swoimi pociechami bez obaw o ich bezpieczeństwo. Ale co najważniejsze - z urządzenia zostały wyeliminowane wszelkie noże co powoduje, że nawet podczas szczegółowego mycia urządzenia nie jesteśmy w żaden sposób narażeni na skaleczenie.

Wszystkie elementy urządzenia Alpha Plus, które mają bezpośredni kontakt z produktami spożywczymi zostały wykonane z bezpiecznego i pozbawionego BPA materiału. Najważniejsze elementy, a więc „serce urządzenia” zostało wykonane z tworzywa GE Ultem, które jest nawet 8 razy twardsze i bardziej trwałe. Gwarantuje to użytkownikowi wieloletnią niezawodność urządzenia. Nie bez powodu producent udziela aż 10-letniej gwarancji na wyciskarkę Alpha Plus.

Zobacz dostępne modele >
Podziel się swoim komentarzem z innymi

Polecane

Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus srebrny HZ-SBE19 Promocja

Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus srebrny HZ-SBE19

1 290,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 389,00 zł/1szt.-7% Cena regularna: 1 889,00 zł brutto/1szt.-32%
pixel