SuperBezpieczneTM zakupy
SuperFair.Shop badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom Limited Edition

( ilość produktów: 6 )

W ofercie naszego sklepu znajdziesz Hurom Limited Edition. To urządzenia z edycji limitowanej, które z pewnością sprostają oczekiwaniom tych osób, które szukają absolutnie wyjątkowego produktu. Sprawdź, czemu warto wybrać nasze wyciskarki wolnoobrotowe!

Cena
-
Kolor

Hurom Limited Edition - najwyższej jakości sok dla Ciebie i Twojej rodziny

Nasze luksusowe wyciskarki Hurom Limited Edition zostały zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających klientach. To nie proste blendery czy wyciskarki do cytrusów, a urządzenia z najwyższej półki. Hurom Limited Edition charakteryzują się wieloma, unikalnymi funkcjami i właściwościami. Dodatkowo wyróżniają się atrakcyjnym designem.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom Limited Edition z pewnością przeniosą Cię na wyższy poziom przygotowywania soku dla siebie i całej rodziny. To gwarancja najwyższej jakości napoju, bogatego w różnorodne witaminy i inne wartości odżywcze. Dzięki nim uzyskasz pyszny napój, który doda Ci energii i poprawi samopoczucie. Wyciskarki do owoców Hurom Limited Edition łączą w sobie wszystkie najlepsze cechy, dostępnych na rynku urządzeń do wyciskania soku.

Wyciskarka do owoców Hurom Limited Edition - nowa jakość soku

Wyciskarki do soku Hurom Limited Edition dostępne są w wyjątkowym wariancie. Hurom H200 Baby Pink to gwarancja niezwykle atrakcyjnego i oryginalnego designu. Dzięki temu stanowi nie tylko przydatne urządzenie, ale również fantastyczną ozdobę kuchni. To sprzęt, który zdecydowanie się wyróżnia.

Wyciskarki do warzyw Hurom Limited Edition korzystają z najnowocześniejszych technologii i innowacyjnych rozwiązań. Między innymi oferują unikalny system czyszczenia, dzięki któremu w kilka sekund możesz przygotować urządzenie do ponownej pracy. W Hurom H200 Baby Pink zastosowano innowacyjne filtry, które zatrzymują kawałki owoców, a po skończonej pracy wystarczy je wypłukać pod wodą. Nie ma więc konieczności uciążliwego szorowania. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w wyciskarkach Hurom H200 Baby Pink jest także pojemna komora wsadowa. Otwór wsadowy o średnicy 14 cm umożliwia wyciskanie soku z całych owoców i warzyw.

Wyciskarki wolnoobrotowe z edycji limitowanej korzystają także ze specjalnych filtrów i systemów wyciskania. Sok wyciskany jest wolno, bez użycia metalowych noży. Dzięki temu jest zdrowszy i można go przechowywać w lodówce nawet przez 48 godzin. Ponadto nasze wyciskarki do owoców wykonane zostały z materiałów wolnych od BPA. To zatem w pełni bezpieczne urządzenie!

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą! Wybierz oryginalne i niepowtarzalne Hurom Limited Edition - to wyciskarki wolnoobrotowe do warzyw i owoców, które warto mieć!

pixel