Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H200 All in One

( ilość produktów: 5 )

W naszej ofercie znajdziesz różnorodne urządzenia do wyciskania owoców i warzyw. Proponujemy między innymi Hurom H200. To wyciskarki wolnoobrotowe, które pozwolą Ci na przygotowanie świeżych soków. Takie napoje dostarczą Ci wiele witamin, wartości odżywczych, a także energii na cały dzień.

Kolor

Wybierz Hurom H200

Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200 All in One umożliwi Ci zrezygnowanie z zakupu gotowych napojów owocowych, które zawierają dużą dawkę cukru oraz szkodliwych konserwantów. Ze sprzętem dostępnym w sklepie Hurom.pl przygotujesz zdrowe i w pełni naturalne soki owocowe i warzywne. Wyciskarki Hurom H200 korzystają z nowej technologii MultiScrew SST, która zaskoczy Cię swoją funkcjonalnością i niezawodnością. Dzięki niej te urządzenia z powodzeniem zastąpią wyciskarki do cytrusów i blendery.

Wyciskarka Hurom H200 All In One - świetny design i funkcjonalność

Projektanci wyciskarki wolnoobrotowej Hurom H200 zadbali o każdy, najdrobniejszy detal. Urządzenie do wyciskania soków w tej wersji nie tylko świetnie wygląda, ale także jest bardzo funkcjonalne. Dzięki temu możesz wybrać model, który idealnie wpasuje się w wygląd Twojej kuchni. Oferujemy aż pięć wariantów kolorystycznych. Wszystkie zachwycają elegancją i starannością wykonania. Ponadto wyciskarka Hurom H200 jest bardzo smukła. Dzięki temu bez problemu wygospodarujesz dla niej miejsce w swojej kuchni.

Wyciskarki do owoców Hurom H200 zostały stworzone przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Oferują znakomite osiągi - są bardzo wydajne i niezawodne. Wyciskarki do soku Hurom H200 przygotowują więc soki najwyżej jakości. Warto wspomnieć także o technologii Slow Squeezing (SST), dzięki której zminimalizowana została utrata wartości odżywczych z wyciskanych warzyw i owoców.

Wyciskarka do owoców Hurom H200 All In One - czyszczenie i użytkowanie

Opisując wyciskarki do warzyw Hurom H200 nie można też zapominać o unikalnym systemie czyszczenia i konserwacji urządzenia. Sprzęt zamiast metalowych sit posiada filtry, które wystarczy przepłukać pod bieżącą wodą. Kilka sekund i gotowe. Jej użytkowanie jest równie proste. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom H200 posiada wygodną, pojemną komorę wsadową, dzięki której oszczędzamy czas. Nie ma potrzeby krojenia owoców ani innej obróbki składników. Wystarczy włożyć całe produkty do komory wsadowej, włączyć urządzenie i poczekać na świeży i zdrowy sok.

Wyciskarka Hurom H200 All in One to doskonały wybór!

pixel