Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Hurom H-AA

( ilość produktów: 6 )

W tej kategorii znajdziesz wyciskarkę do soków marki HUROM H-AA Alpha. Każdy z nas ceni sobie połączenie pysznych i jakże zdrowych soków z techniką, która wykorzystuje najnowsze osiągnięcia. Wspomniana technika pozwala na zrobienie soku, wyciskając owoc lub warzywo do ostatniej kropli!

Wydajna i wielofunkcyjna wyciskarka Hurom H-AA Alpha

HURAM H-AA Alpha jest unikatowy ze względu na to, że jest to pierwszy model, który posiada technologię Alpha SST. Dzięki niej wałek ślimakowy, który obraca się z prędkością 43 obrotów na minutę, jest w stanie działać znacznie wydajniej niż dotychczas. Wyciskarka do soków jest uniwersalnym narzędziem pracy w kuchni, ponieważ można ją wykorzystać również do robienia tofu. Podczas upalnych dni, dzięki mechanizmowi mielenia możemy również zrobić lody.

Oferujemy 5 wyciskarkę HURAM H-AA Alpha w 5 bardzo modnych kolorach: czerwonym, białym srebrnym, czarnym macie oraz złoto-różową. Dana kolorystyka pasująca do każdego wnętrza, sprawi, że tworzenie soków będzie równie przyjemne, co miłe dla oka. Mycie wyciskarki jest banalnie proste, dzięki uproszczonemu systemowi czyszczenia.

Price
-
Predominant colour
pixel