Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H300E

( ilość produktów: 4 )

Szukasz wysokiej jakości sprzętu kuchennego na lata? Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H300E to coś w sam raz dla Ciebie. Dzięki temu urządzeniu łatwo i szybko przygotujesz soki nawet z najtwardszych warzyw, a przy tym zadbasz o zdrowie swoje i swoich najbliższych.

Kolor

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H300E do każdej kuchni

Najnowsze wyciskarki wolnoobrotowe Hurom H300E to flagowe urządzenia marki na rok 2022. Urządzenie charakteryzuje się najwyższą wydajnością i jakością wyciskanego soku. Posiada duży otwór wsadowy umożliwiający wyciskanie całych owoców i warzyw. Innowacyjna funkcja automatycznego wyciskania soku pozwala zaoszczędzić wiele cennego czasu podczas pracy z wyciskarką. W modelu wyciskarki do owoców i warzyw H300E zastosowano innowacyjny system wolnoobrotowego wyciskania MultiScrew SST. Technologia ta składa się z uniwersalnego wałka ślimakowego zintegrowanego z filtrem do wyciskania. Głównymi zaletami tego rozwiązania są: mniejsza ilość elementów do mycia, możliwość wyciskania soków, przygotowywania musów, sorbetów i lodów, a także mleka z nasion i orzechów.

To kolejny krok w stronę lepszego, zdrowszego życia. Jakie innowacje wprowadza?

Duży, wygodny wlot

Dzięki zastosowaniu dużego wlotu (136 mm) możesz wrzucić do komory owoce i warzywa w całości, bez konieczności krojenia! To aż 2 litry pojemności!

Jeszcze więcej soku w soku

Mechanizm wolnoobrotowego wyciskania wydobywa ostatnie kropelki soku nawet z najtwardszych warzyw i owoców. Dzięki wyciskaniu na zimno zachowujesz jeszcze więcej witamin!

Wyciskaj najtwardsze warzywa i owoce

Wyciskarki Hurom H300E poradzą sobie z najtwardszymi składnikami. W razie potrzeby urządzenie przełącza się na obroty wsteczne, dlatego nie ma mowy o jego zablokowaniu.

Prostsze czyszczenie

Wyciskarki do soku Hurom H300E posiadają zdejmowaną pokrywę górną dla łatwiejszego dostępu podczas mycia. Do tego zastosowano odłączany przewód zasilający, co ułatwia przechowywanie oraz mycie wyciskarki pod bieżącą wodą!

Banalnie prosta obsługa ? urządzenie obsłużysz za pomocą jednego przycisku

Wystarczy, że wrzucisz do komory ulubione składniki, a wyciskarka wolnoobrotowa H300E Hurom resztę pracy wykona za Ciebie. Nie dość, że wyciśnie ostatnie kropelki z najtwardszych składników, to jeszcze po 5 minutach automatycznie sama się wyłączy ? wszystko dzięki wbudowanemu timerowi.

60-sekundowa funkcja zapamiętywania

Hurom H300E posiada wygodną funkcję zapamiętywania trybu pracy. Jeśli w trakcie wyciskania otworzysz pokrywę zbiornika, włożysz dodatkowe składniki i zamkniesz ją w ciągu 60 sekund, urządzenie zapamięta poprzednią operację i włączy się automatycznie.

Innowacyjne rozwiązanie ALL-IN-ONE

Najnowsze rozwiązanie ALL-IN-ONE zastępuje dotychczasowy wałek ślimakowy, filtr zewnętrzny, filtr wewnętrzny oraz przystawkę do lodów i sorbetów.

System Multi-Screw SST

W tym modelu zastosowano również nowoczesny system Multi-Screw SST, w którym filtr zintegrowany jest z wałkiem ślimakowym. Rozwiązanie to redukuje do minimum ilość części wyciskających sok oraz skraca czas potrzebny na umycie urządzenia po skończonej pracy.

Przykuwający wzrok design

Model Hurom H300E zdobył nagrodę Red Dot 2021 w kategorii AGD, zwaną Oscarem designu. Możesz być pewien/pewna, że ta przepiękna estetyka doda jeszcze więcej charakteru Twojej kuchni! Do wyboru masz 4 wersje kolorystyczne: Satin White, Matt Black, Red, Titanium Grey.

Polecamy także inne praktyczne sprzęty kuchenne, które znajdziesz w naszej ofercie, takie jak wyciskarki do cytrusów czy blendery. Zapraszamy do zakupów!

pixel