Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HWS PRO

( ilość produktów: 4 )

Hurom HWS PRO to wyciskarka dla branży HoReCa. Zaprojektowana została do użytku profesjonalnego i ciągłej pracy w restauracjach, juice barach oraz hotelach. Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HWS posiadają wytrzymały silnik, który przystosowany jest do wielogodzinnego działania.

Kolor

Hurom HWS do użytku profesjonalnego

Prowadzisz lokal gastronomiczny i do tej pory do przygotowywania soków i smoothies wykorzystywałeś blendery czy wyciskarki do cytrusów? Sprawdź naszą ofertę i wybierz bardziej wydajne sprzęty! Hurom HWS PRO to urządzenia, które doskonale sprawdzą się w restauracji, barze czy hotelu. Dzięki dużej komorze wsadowej w krótkim czasie przygotujesz sporą ilość soku. Pojemność misy to aż 1000 ml! Co równie ważne wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HWS PRO przystosowane są do pracy ciągłej. Można ich używać nawet przez wiele godzin dziennie bez obaw o awarię wynikającą z przeciążenia urządzenia czy nadmiernego zużycia części roboczych.

Oferowane przez nas wyciskarki do owoców i warzyw poszczycić mogą się także bezkonkurencyjną wydajnością. Dzięki zastosowaniu sit oraz manetki do regulacji ciśnienia wewnątrz komory wsadowej urządzenia te oferują sok o dowolnej klarowności. Dodatkowo efektem wyciskania napoju jest bardzo sucha pulpa, co świadczy o maksymalnym wykorzystaniu owoców i warzyw. Te najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe posiadają także filtry lub sita do gęstych soków, musów i sorbetów.

Co wyróżnia Hurom HWS PRO?

Wyciskarki Hurom HWS to urządzenia przeznaczone do branży gastronomicznej. Dzięki technologii wolnoobrotowej gwarantują wysoką jakość wyciskanego soku. Urządzenie wyposażono w dwa elementy rozdrabniające S-Blade oraz C-Blade. To one miażdzą wrzucone składniki i popychają je w dół wyciskarki wolnoobrotowej Hurom HWS. Dzięki temu wyciskane soki są nie tylko bogate w składniki odżywcze, ale także smaczne.

Wyciskarki do owoców Hurom HWS to także duża misa oraz nowy wałek ślimakowy. Pozwalają one uzyskać jeszcze większą ilość pełnowartościowego soku z dowolnych składników - owoców, warzyw, roślin liściastych, trawy pszenicznej oraz kiełków.

Co równie ważne urządzenie wyposażono w technologię ONE STOP, która pozwala załadować do komory całą porcję składników za jednym razem. Nie musisz więc nieustannie dokładać owoców. Wyciskarki do warzyw Hurom HWS automatycznie przenoszą składniki do misy podczas wyciskania soku, a Ty w tym czasie możesz zająć się czymś innym. To duża oszczędność czasu. Właśnie dlatego profesjonalne wyciskarki do soku Hurom HWS sprawdzi się wszędzie tam, gdzie liczy się niezawodność, szybkość i wydajność pracy.

Kup wyciskarki wolnoobrotowe Hurom HWS

Hurom HWS PRO to doskonały wybór! To wydajne urządzenie, które jest intuicyjne w obsłudze. Dzięki temu wyciskanie soku będzie proste i niezwykle skuteczne. Wyciskarka wolnoobrotowa Hurom HWS sprawi, że w Twojej ofercie znajdą się pyszne i zdrowe soki, które z pewnością przyciągną wielu klientów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

pixel