Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ranking wyciskarek wolnoobrotowych HUROM 2022

2022-04-26
Ranking wyciskarek wolnoobrotowych HUROM 2022

Dlaczego warto wybrać wyciskarkę wolnoobrotową?

Wyciskarki wolnoobrotowe to urządzenia, których głównym zadaniem jest wyciskanie soków z owoców, warzyw i roślin zielonych. Ich mechanizm działania opiera się na miażdżeniu produktów przy pomocy działających niezwykle wolno wałków ślimakowych. Dzięki tej technologii urządzenie nie utlenia ani nie nagrzewa soku, a więc sprawia, że zachowuje on wszystkie składniki odżywcze. Ponadto zwiększa to świeżość napoju. Dzięki wolnym obrotom sok możesz przechowywać w lodówce nawet przez 72 godziny.

Wyciskarka to urządzenie przydatne podczas sokoterapii i diety opartej na 5 porcjach warzyw i owoców dziennie. To urządzenia energooszczędne, ciche i łatwe w czyszczeniu. Wyciskarka wolnoobrotowa składa się z:

  • komory wsadowej,
  • wałka ślimakowego,
  • sita i koszyka obrotowego lub filtrów,
  • misy,
  • korpusu.

Niektóre modele urządzeń do wyciskania soków wzbogacono także o dodatkowe akcesoria. Dzięki nim nie tylko wyciskają sok, ale także są w stanie zrobić lody, sorbety, a nawet makaron. Do akcesoriów tych zaliczyć można: squeezer do cytrusów, przystawkę do lodów, manetkę regulacji gęstości soku i formę do tofu.

Jaki typ wyciskarki jest najlepszy?

Na rynku można znaleźć wiele typów urządzeń do wyciskania soków. Która wyciskarka jest najlepsza? To zależy od Twoich preferencji i potrzeb. Wyciskarki jednoślimakowe posiadają prostą i łatwą w czyszczeniu konstrukcję, której centralnym elementem jest wałek ślimakowy. Dzięki temu produkują sok bogaty w witaminy i minerały. Wyciskarki dwuślimakowe to bardzo wydajne sprzęty z dwoma wałkami ślimakowymi. Wyciskają one sok nie tylko z owoców i warzyw, ale także z traw, ziół i roślin liściastych.

Urządzenia do wyciskania soków dzielą się także na:

  • wyciskarki poziome – doskonale wyciskają sok z zieleniny (np. trawy pszenicznej, szpinaku, jarmużu, pokrzywy). Podczas produkcji napoju, ze względu na fakt, że ich wałek ślimakowy umieszczony jest w poziomie, należy przesuwać produkty przy pomocy specjalnego popychacza,
  • wyciskarki pionowe – podczas produkcji napoju równomiernie i powoli miażdżą produkty, dzięki czemu idealnie nadają się do wyciskania soków mieszanych o dużej zawartości składników odżywczych.

Wyciskarka wolnoobrotowa – najważniejsze parametry techniczne

Nadal zastanawiasz się, jaka wyciskarka wolnoobrotowa będzie dla Ciebie odpowiednia? Potrzebujesz podpowiedzi? Zobacz nasz ranking wyciskarek wolnoobrotowych! W naszym zestawieniu bierzemy pod uwagę różne kryteria. Sprawdziliśmy moc, sposób użytkowania, łatwość czyszczenia, wielkość komory wsadowej, klarowność soku i dodatkowe funkcje. Parametry te pozwoliły nam wybrać najlepsze wyciskarki wolnoobrotowe i umieścić je w rankingu!

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom – ranking

Nasz ranking wyciskarek prezentuje wyjątkowe urządzenia marki Hurom. To koreański producent sprzętów do wyciskania soków, który działa już od 1974 roku. To nie tylko światowy lider na rynku wyciskarek wolnoobrotowych, ale prekursor w tej dziedzinie. Jako pierwszy stworzył, opatentował i wprowadził na rynek wolnoobrotowe wyciskarki pionowe. Marka Hurom oferuje wiele innowacyjnych rozwiązań i sprawia, że uzyskiwane przy pomocy jej urządzeń soki są świeże i zdrowe. Sprawdź, które wyciskarki do soku Hurom znalazły się w naszym rankingu!

1. Hurom H300E

Wyciskarka do soków, która rozpoczyna nasz ranking to prawdziwy bestseller. Hurom H300E to urządzenie, które wyciska soki w sposób automatyczny. Wystarczy, że włożysz produkty do komory wsadowej i włączysz sprzęt, a wyciskarka resztę wykona za Ciebie. Hurom H300E nie tylko wyciśnie wszystkie owoce i warzywa, ale także dzięki wbudowanemu timerowi po 5 minutach bezczynności automatycznie się wyłączy. Urządzenie wyposażono również w automatyczny bieg wsteczny, który zapobiega zatkaniu i zacięciu się sprzętu oraz funkcję zapamiętywania trybu pracy, która sprawia, że urządzenie włączy się automatycznie po tym, gdy podczas wyciskania soku otworzysz pokrywę i w ciągu 60 sekund dołożysz dodatkowe składniki.

W Hurom H300E zastosowano najnowsze rozwiązanie ALL-IN-ONE, które zastępuje dotychczasowy wałek ślimakowy, filtr zewnętrzny, filtr wewnętrzny oraz przystawkę do lodów i sorbetów. Urządzenie posiada dużą komorę wsadową o pojemność wynoszącej aż 2 litry, do której zmieszczą się całe owoce i warzywa. Nie musisz więc tracić czasu na ich krojenie. Co równie ważne H300E marki Hurom wyciśnie sok nawet z najtwardszych składników.

Ta wyciskarka do soków jest na czele naszego rankingu także ze względu na łatwe czyszczenie. By umyć Hurom H300E, wystarczy zdjąć górną pokrywę i odłączyć przewód zasilający. Dzięki temu bez problemu dosięgniesz do wszystkich zabrudzeń i opłuczesz urządzenie pod bieżącą wodą.

2. Hurom H200 All in One

Hurom H200 to kolejna bestsellerowa wyciskarka w naszym rankingu. Jej istotną zaletą jest duży otwór wsadowy, którego średnica wynosi aż 14 cm. Dzięki temu, że zmieści się do niego większość owoców i warzyw w całości, oszczędzisz dużo czasu, nie musząc kroić produktów. Wyciskarkę wyposażono także w dwa rodzaje filtrów do miękkich i twardych składników, dzięki czemu możesz zdecydować o poziomie klarowności soku.

Hurom H200 to niezwykle nowoczesne urządzenie, które gwarantuje dużą wydajność, doskonałą jakość soku i niezawodność. Zastosowano w nim technologię Slow Squeezing (SST), która minimalizuje utratę składników odżywczych pochodzących z wyciskanych owoców i warzyw. Wyciskarka H200 marki Hurom posiada funkcję automatycznego wyciskania, dzięki której po włożeniu produktów do urządzenia i uruchomieniu go nie musisz nic więcej robić – wystarczy tylko, że chwilę poczekasz na Twój świeży i smaczny sok.

Wyciskarka Hurom H200 wyposażono w filtry, które są znacznie łatwiejsze w czyszczeniu niż sita występujące w poprzednich generacjach sprzętów. Wystarczy je przepłukać pod bieżącą wodą.

3. Hurom HWS PRO

Hurom HWS Pro to niezwykle popularny sprzęt przeznaczony do użytku profesjonalnego. Doskonale sprawdzi się w barach, hotelach, restauracjach oraz juice barach. Dzięki temu, że dostosowany jest do efektywnej wielogodzinnej i nieprzerwanej pracy, zawsze jest gotowy do działania, gdy jest potrzebny. Posiada także misę o pojemności aż 1 litra, która pozwoli Ci przygotować dużą ilość soku dla wielu osób w naprawdę błyskawicznym czasie. Przy pomocy Hurom HWS Pro wykonasz sok nie tylko z owoców i warzyw, ale także z zieleniny (np. liści szpinaku, jarmużu czy trawy pszenicznej). Urządzenie wyposażono także w manetkę, która umożliwia dostosowanie konsystencji soku.

Wyciskarka działa w oparciu o innowacyjną technologię ONE STOP, która gwarantuje praktycznie bezobsługowe wyciskanie soku. Wystarczy, że włożysz produkty do komory wsadowej i włączysz urządzenie – resztę pracy za Ciebie wykona Hurom HWS Pro. Takie rozwiązanie to spora oszczędność czasu. Ponadto wyciskarka wyciska bardzo klarowny sok, a powstała pulpa jest niezwykle sucha, co świadczy o bezkonkurencyjnej wydajności wyciskarki.

4. Hurom One Stop H-Al

Hurom One Stop to pionowa wyciskarka do owoców, która wysokie miejsce w rankingu zawdzięcza innowacyjnej budowie i prostej obsłudze. Wystarczy, że włożysz produkty do podwójnej komory wsadowej o średnicy 12 cm, a następnie włączysz urządzenie i poczekasz na automatycznie wyciskany sok. Wyciskarkę obsługuje się za pomocą pokrętła umieszczonego z przodu sprzętu. To bardzo wygodny i intuicyjny system. Ponadto wyciskarkę wyposażono w filtry, które gwarantują wysoką klarowność soku oraz manetkę regulacji gęstości soku.

5. Hurom HZS Alpha Plus

Następną wyciskarką wolnoobrotową Hurom w naszym rankingu jest Hurom HZS Alpha Plus. Należy ona do unikalnej serii premium i cechuje ją wielofunkcyjność, skuteczność i co równie ważne atrakcyjny design. Ponadto wykonano ją z wytrzymałego materiału i oznaczono znakiem bezpieczeństwa HiddenTag. Masz więc pewność, że pozostanie z Tobą na długie lata.

Wyciskarkę wolnoobrotową Hurom opisywaną w naszym rankingu z 2022 roku wyposażono w panel LED, który informuje o stanie pracy urządzenia oraz bieg wsteczny, który zapobiega zatkaniu i zacięciu się sprzętu. Obsługa urządzenia jest niezwykle prosta i intuicyjna. A dzięki eleganckiej budowie Hurom HZS Alpha Plus będzie ozdobą każdej kuchni.

6. Hurom DU Chef

Hurom Du Chef to pozioma wyciskarka, która umożliwia wyciskanie soku z owoców, warzyw, a nawet z roślin zielonych. To jednak nie wszystkie jej możliwości. Przy jej pomocy możesz zmielić między innymi soję, ser, mak, przyprawy oraz zioła, a także przygotować makaron, mleko organiczne, zdrowe desery, lody, sorbety i masło orzechowe. Co ciekawe urządzenie to mimo poziomej budowy posiada pionowy silnik, dzięki czemu zajmuje bardzo mało miejsca. Wyciskarkę Hurom Du Chef wyróżnia także przeźroczysta tuba, otwór wsadowy oraz pokrywa, które umożliwiają obserwację całego procesu wyciskania soku.

Podsumowanie – jaka wyciskarka wolnoobrotowa jest najlepsza?

Nasz ranking to jedynie wskazówka, którą możesz się zasugerować, wybierając wyciskarkę wolnoobrotową. Pamiętaj jednak, że najważniejszym wyznacznikiem, na podstawie którego podejmiesz decyzję o zakupie konkretnego urządzenia, powinny być Twoje potrzeby. Inną wyciskarkę musisz wybrać, gdy planujesz często wyciskać sok z roślin zielonych, a inną gdy zależy Ci na automatycznym urządzeniu o łatwej obsłudze. Jeśli więc nadal zastanawiasz się, które urządzenie kupić, dokładnie zapoznaj się z naszą ofertą!

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2022

Polecane

Hurom H-AI One Stop antracyt - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-UBE20 Promocja

Hurom H-AI One Stop antracyt - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-UBE20

1 290,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 590,00 zł/1szt.-18% Cena regularna: 1 790,00 zł brutto/1szt.-28%
Hurom H-AI One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-SBE20 Promocja

Hurom H-AI One Stop platynowy - wolnoobrotowa wyciskarka do soków z funkcją automatycznego wyciskania, H-AI-SBE20

1 290,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 590,00 zł/1szt.-18% Cena regularna: 1 790,00 zł brutto/1szt.-28%
Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus srebrny HZ-SBE19 Promocja

Wyciskarka Hurom HZS Alpha Plus srebrny HZ-SBE19

1 290,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 389,00 zł/1szt.-7% Cena regularna: 1 889,00 zł brutto/1szt.-32%
Hurom DU Chef pozioma wyciskarka wolnoobrotowa do soków - wielofunkcyjna, srebrny, GI-SBE08 Promocja

Hurom DU Chef pozioma wyciskarka wolnoobrotowa do soków - wielofunkcyjna, srebrny, GI-SBE08

1 089,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 189,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 1 489,00 zł brutto/1szt.-27%
Hurom DU Chef pozioma wyciskarka wolnoobrotowa do soków - wielofunkcyjna, czarny, GI-BBE08 Promocja

Hurom DU Chef pozioma wyciskarka wolnoobrotowa do soków - wielofunkcyjna, czarny, GI-BBE08

1 089,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 189,00 zł/1szt.-8% Cena regularna: 1 489,00 zł brutto/1szt.-27%
HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - szary mat Okazja

HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - szary mat

1 890,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.+8% Cena regularna: 2 090,00 zł brutto/1szt.-10%
HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - czarny mat Okazja

HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - czarny mat

1 890,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.+8% Cena regularna: 2 090,00 zł brutto/1szt.-10%
HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - czerwony połysk Okazja

HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - czerwony połysk

1 890,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.+8% Cena regularna: 2 090,00 zł brutto/1szt.-10%
HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - biały mat Okazja

HUROM H200 All in One - wolnoobrotowa wyciskarka do soków - biały mat

1 890,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.+8% Cena regularna: 2 090,00 zł brutto/1szt.-10%
Zestaw:  Hurom HWS PRO + 1 dodatkowa komora Mega Hopper - Wyciskarka do gastronomii Okazja

Zestaw: Hurom HWS PRO + 1 dodatkowa komora Mega Hopper - Wyciskarka do gastronomii

6 552,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 6 552,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 7 280,00 zł brutto/1szt.-10%
Zestaw:  Hurom HWS PRO + 2 dodatkowe komory Mega Hopper - Wyciskarka do gastronomii Okazja

Zestaw: Hurom HWS PRO + 2 dodatkowe komory Mega Hopper - Wyciskarka do gastronomii

8 305,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 8 305,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 9 770,00 zł brutto/1szt.-15%
Hurom H300E Titanium Grey - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E-DBEC03, kolor grafitowy Okazja

Hurom H300E Titanium Grey - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E-DBEC03, kolor grafitowy

1 740,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 2 490,00 zł brutto/1szt.-30%
Hurom H300E Matt Black - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E-BBEC03, kolor czarny Okazja

Hurom H300E Matt Black - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E-BBEC03, kolor czarny

1 740,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 2 490,00 zł brutto/1szt.-30%
Hurom H300E Satin White - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E-WBEC03, kolor biały Okazja

Hurom H300E Satin White - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E-WBEC03, kolor biały

1 740,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 2 490,00 zł brutto/1szt.-30%
Hurom H300E RED - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E, kolor czerwony Okazja

Hurom H300E RED - wyciskarka wolnoobrotowa, H-300E, kolor czerwony

1 740,00 zł brutto/1szt.Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: 1 740,00 zł/1szt.0% Cena regularna: 2 490,00 zł brutto/1szt.-30%
pixel